Stomatolog Kazimierz

AlkaDental
3 Maja
Żyrardów

Bardzo solidny, kompetentny fachowiec z wielkim doświadczeniem, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Korabnicka 95 A
Skawina

Do Pana doktora zgłosiłem się z bolącym zębem w sobotę, dniu w którym chyba tylko Jego gabinet był w Skawinie czynny (mój dotychczasowy lekarz zawiódł na całej linii - spaprał zęba i odmówił jego leczenia...). Po dwudziestu minutach było po bólu - pomogło leczenie kanałowe przeprowadzone podręcznikowo. Niech moją opinię ilustruje przydzielenie kompletu gwiazdek za poszczególne elementy wizyty. Lek. dent. Kazimierza Borowego polecam każdemu z czystym sumieniem.
Zbigniew P. - Skawina

Opinia dodana przez: Zbigniew

Mieszka I 2
Pieszyce

Doskonały stomatolog i chirurg. Wszczepił mi 2 implanty w Centrum Stomatologii Yes Dent we Wrocławiu. http://yesdent.pl/
Gorąco polecam!

Gorąco polecam!