Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Kędzierzyn-Koźle

lek. dent. Dariusz Olszański

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

W końcu trafiłam na stomatologa z podejściem do pacjenta, do tego najlepszy chirurg, dokładnie tłumaczył co będzie robić.
Opinia dodana przez: Ewelina

Jolanta Betlej

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Świetna dentystka. Chodziłam do niej 15 lat temu, bo od zawsze miałm tzw."słabe zęby", ale od kiedy się mną zajęła chodzę tylko co 2-3 lata na kontrolę, bo pląby są do dziś. Usługi świadczone na bardzom wysokim poziomie.

Zuzanna Habelak

Protetyk, Stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Lekarz Zuzanna Habelak protetyk stomatolog jest dobrym lekarzem protetykiistomatologi z czego zasluguje na miano wyroznienia jako dobry lekarz.

lek. dent. Wiktor Bukowiński

Prywatny Gabinet Lekarski
11 Listopada 1 d m. 8
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy chirurg stomatolog jakiego miałam przyjemność odwiedzić. Sympatyczny, a do tego dokładny. Polecam z całego serca.

lek. dent. Marek Łobodziński

ulica Matejki 8/1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Szczerze polecam pana Łobodzińskiego..Byłam mile zaskoczona,uprzejmością,odpowiednim podejściem do pacjenta,kompleksowym tłumaczeniem niejasnych dla mnie kwestii,wyrozumiałością.oraz służacy fachową radą dla niezdecydowanych pacjentów.
Opinia dodana przez: Regina

lek. dent. Alicja Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

polecam PANIĄ doktor ma podejście do klienta i do dzieci wreszcie moje dziecko przestało bać się chodzić do dentysty wchodzi i wychodzi uśmiechnięty polecam bardzo PANIĄ ALICJE
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Barbara Miłkowska-Bura

laserderm
Kazimierza Wielkiego 12
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Basia jest wyjątkowo miłym lekarzem, wzbudza zaufanie pacjenta, jest dokładna... jednym słowem polecam.

lek. dent. Agnieszka Karoń

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor jest genialna! Dziś byłam u niej z moim 5-latkiem, który zwijał się z bólu zęba. Weszłam z marszu, nie umówiona. Pani Doktor przyjęła bez problemu. Mimo krzyków i próby ucieczki mojego dziecka, bardzo cierpliwe, miło i cieplutko do niego podeszła. Cała wizyta przebiegła dość szybko :) Wracamy za 2 tygodnie na kolejną wizytę :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. dent. Grażyna Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Leczę się od lat u pani doktor oraz cała moja rodzina.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Duże doświadczenie,miła obsługa,roczna gwarancja na wypelnienia.

Grzegorz Cybulski

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Świetny lekarz! Szybka i trafna diagnoza, fachowa i profesjonalna pomoc, genialne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

Urszula Gut-Wrona

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

lekarz Rafał Chmura

centrum medyczne VITA MED
Kędzierzyn- koźle
Kędzierzyn-Koźle

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Przyszedłem kiedyś na diagnozę, a szanowny pan doktor zrobił mi wykład ze stomatologi, że ręce mi opadły ze zdziwienia. Kazał mi zrobić rengen całej szczęki, (w przypadku jednego zęba)! I wbił mi do głowy jakieś głupstwa, że to skomplikowane leczenie i będzie problem jeśli go wyrwę. W rzeczywistości miałem jeden ząb do wyleczenia, w którym bez najmniejszych problemów poradził sobie inny stomatolog z Kędzierzyna Kożla. ...

lek. dent. Wojciech Wiśniewski

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Faktycznie doktor jest sympatyczny, ma poczucie humoru, wizyty wspominam ogólnie bardzo dobrze, mało stresujące. Jednakże mam kilka zastrzeżeń co do sposobów leczenia Pana doktora. Doktor lęcząc kanałowo mojęgo zęba nie wypełnił wszystkich kanałów. Po latach oczywiście zęba straciłem bezpowrotnie. Ta sama sytuacja przytrafiła się mojej mamie, która też była pacjentką Pana doktora. Kiedyś pamiętam, pytałem doktora (widząc zdjęcie RTG) czy tak może być, że nie wszystkie kanały są wypełnione, odpowiedział, ...

lek. dent. Ewa Garbal-Jochem

ulica Sławięcicka 22
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Świetny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, szczególnie w kontakcie z dzieckiem. Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Anna

Elżbieta Stępień

Ortodonta, Stomatolog

Grunwaldzka 63 /1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Przyszłam z dziesięcioletnią córką w celu sprawdzenia poprawności zgryzu i możliwości założenia aparatu ortodontycznego. Jedyną rzeczą, którą lekarz był w stanie poradzić, było jak należy prawidłowo czyścić zęby nastolatka. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, jakość zębów zależy od wielu czynników: genetyka; higiena; żywienie; ekologia; urazy. Dodam również, że podczas sprawdzania "czystości zębów" ważne jest uwzględnienie ich struktury. Moja córka ma hipoplazję szkliwa, co sprzyja osadzaniu się płytki nazębnej i ...
Opinia dodana przez: Aliesia

dr Ewa Bednarska

Powstańców 29/3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Niestety 10 minutowe wizyty skończyły się dwoma martwymi zębami, które już leczyłam gdzie indziej. Niestety niedoczyszczona próchnica. Strasznie mi przykro bo już mi nikt nie zwróci ładnego białego zęba.
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Gabriela Mijas

ulica Damrota 21a/2
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Moje głębokie i szczere wyrazy współczucia z powodu niemożności sprawowania odpowiedzialnej funkcji jaką jest leczenie pacjentów! Ta Pani nieumiejętnie przeprowadziła znieczulenie, podjęła próbę usunięcia zęba, a gdy okazało się, iż ząb nie jest jeszcze znieczulony podjęła powtórnie czynności zmierzające do znieczulenia, i nabrawszy pewności co do tego, że już jest znieczulony zaczęła rwać co spowodowało moją gwałtowną reakcję, gdyż ząb był ciągle pozbawiony znieczulenia. Z bólu wyskoczyłem z fotela jak ...
Opinia dodana przez: Janusz Kabus

lek. dent. Anna Kirchniawy

Dunajewskiego 8

lek. dent. Ewa Myśliwiec

Przychodnia Specjalistyczna "B-MED" Plus
Czerwińskiego 3

lek. dent. Maria Karoń

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1