Lekarze Stomatolog Kielce

lek. dent. Karolina Makówka

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Pani doktor jest wspaniałą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna, chciałoby się, żeby każdy lekarz był tak empatyczny i miły. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. stom. Katarzyna Lis

Gabinet stomatologiczny Katarzyna Lis
Osiedle na Stoku 98
25-437 Kielce

Najlepszy stomatolog w Kielcach.Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna.Cierpliwie tłumaczy,doradza przy wyborze najlepszej z możliwych metod leczenia.Moje dzieci korzystają z usług Pani Doktor od zawsze,czyli już przeszło 10 lat.Jestesmy zadowoleni,nie tylko dzieci,ale również ja i mąż.Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Szczęsny

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.

lek. dent. Jarosław Chromiak

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lek. dent. Piotr Parzyszek

Gabinet "Luxdent" S.C. Piotr Parzyszek Marta Parzyszek
ul. Żelazna 43
Kielce

Jestem wierną pacjentką, ponieważ leczyłam u Pana Dr dużo zębów, kilka wyrywałam i każda z wizyt przebiegła bezbolesnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim z należytym efektem, z zębami wyleczonymi u Dr nic się nie dzieje po kilku latach, po wyrywaniu (a były to 4 zęby) nie było niemiłych niespodzianek, Pan Dr jest rzeczowy i zawsze szczegolowo omawia plan leczenia. Jestem zachwycona obsługa w tym gabinecie i jeśli ktoś boi ...
Opinia dodana przez: lucy

lek. dent. Jolanta Zatorska

Szymanowskiego 5
25-365 Kielce

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy chcą być potraktowani miło i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Katarzyna Król-Garnuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Strasza 3 a
25-108 Kielce

Świetna pani doktor, delikatna, wyrozumiała, staranna. Ale nie przyjmuje juz na Strasza tylko w Nowinach w ABC DENT Białe Zagłębie 51, 26-052, Nowiny Chcę tą drogą podziękować pani doktor i polecam ją gorąco. Lidia B.
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Bartosz Biskup

Stomatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Kielce

Bardzo profesjonalny stomatolog który swoja prace wykonuje w 100% Bardzo cieszy mnie godziny wizyty , doktor nigdy sie nie spóźnia Podczas wizyty 50 razy sie pyta czy wszystko w porządku. na dodatek personel czyli asystentki są tak samo uprzejme i zawsze uśmiechnięte co odbija sie na atmosferę gabinetu W poczekalni jak i w gabinecie telewizor żeby człowiek sie tak nie stresował ;) Ceny podane na stronie jak i w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Emil Połowniak

Nałkowskiej 2A/42
25-546 Kielce

Miły, bardzo kulturalny, kompetentny, dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, rozpisuje jego plan. Przy każdym problemie można zadzwonić, a dodatkowa wizyta przy aparacie ortodontycznym jest darmowa. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy boją się dentystów i ortodontów.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Agnieszka Piwońska-Sternak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Warszawska
25-547 Kielce

Pani dr Agnieszka to stomatolog z powołania, miła i sympatyczna, a ceny w jej gabinecie bardzo przyzwoite. Serdecznie polecam AGBO-DENT w Kielcach !!!
Pani doktor jest przesympatyczna i kompetentna! Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, robi wszystko dokładnie, nie ma mowy o fuszerce. Gabinet też profesjonalnie wyposażony, sama pani doktor dba o higienę, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam!

lekarz Paweł Baranowicz

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

po dwóch zabiegach wykonanych w Extradent stwierdzam, że Dr Baranowicz jest chirurgiem doskonałym; 100% fachowości, 0% stresu. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: S.

lek. dent. Iwona Żmuda

Konopnickiej 5
25-410 Kielce

Bardzo fachowa i miła osoba, leczy dokładnie, dba o komfort pacjenta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci - mnóstwo cierpliwości, ale też stanowczości i poczucia humoru. Pani doktor można na 100% zaufać.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Sławomir Knap

ul. Złota 23
25-015 Kielce

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego u mnie leczenia ortodontycznego przez Pana Dr-a, mimo mojego beznadziejnego przypadku,wdzięczny pacjent, polecam
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Sylwia Sarnecka-Konarska

Salubris
ul. Planty 16C/12B
25-502 Kielce

Polecam gabinet Salubris i panią S. Sarnecką-Konarską. Młoda, miła, niezwykle precyzyjna i punktualna- a to wśród dentystów nie jest zbyt "popularna" cecha ;)

lek. stom. Ewa Wenus

Prywatny Gabinet
ul. Wawrzyńskiej 20
Kielce

Polecam Panią Doktor. Bez naciągania, że wszystko do leczenia, dużo tłumaczy jak dbać o zęby (nitka! - jeszcze dzieciom dała takie w kształcie zwierzątek). Do tego niedrogo. Naprawdę można polecić.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Nikolaj Schmidt

Aleja IX Wieków Kielc 2B
25-502 Kielce

Profesjonalista w każdym calu. Szczególnie polecam osobom, dla których pójście do dentysty jest gorsze niż sporty ekstremalne. Pierwsze stomatolog gdzie spokojnie czekam na kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Irmina Matuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41
25-315 Kielce

Byłam u pani doktor,Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu.Wspaniały lekarz i człowiek.Wytłumaczy,doradzi.Poza tym jest bardzo cierpliwa i delikatna.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Aleksandra Sikora-Kołton

Wiśniowa 3
25-552 Kielce

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor, świetna, kompetentna i bardzo sympatyczna. Doskonałe podejście do pacjenta, a do dzieci wręcz rewelacyjne.
Opinia dodana przez: ULA