Stomatolog Kluczbork

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog. Zabiegi wykonuje uważnie i dokładnie, posiada szeroką wiedze w swojej dziedzinie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: zadowolony pacjent

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Szybko i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam - jeden z najlepszych lekarzy w mieście.

Gabinet stomatologiczny
kluczbork
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog ;)
nigdy się nie zawiodlem

Bardzo dobry stomatolog ;)
nigdy się nie zawiodlem

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Grunwaldzka 16/3
46-200 Kluczbork

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie.
Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci.
Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie.
I ...

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie.
Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci.
Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie.
I co najważniejsze tryska energią.

ulica Pułaskiego 8/1
46-200 Kluczbork

Polecam. Sprawnie i bez wielkich kolejek. Można przyjść nawet bez wcześniejszej rejestracji i nie trzeba długo czekać.

Wiktor Naumik

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Kluczbork

Ten chirurg doskonale wie co robi. W ekstrakcji zęba niezrównany w Kluczborku, widać długoletnie doświadczenie w zawodzie. Szybko, bez bólu i strachu.

Opinia dodana przez: Adam

Wyspiańskiego 3
46-200 Kluczbork

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie pani doktor. Nie lubię chodzić do dentysty ale tym razem było naprawdę miło. Pani doktor cierpliwie tłumaczy, nie śpieszy się i ma rozsądne ceny. Bardzo podoba mi się gabinet, nowoczesny i profesjonalny. Polecam!!

Opinia dodana przez: Aneta

Słowackiego 13a
46-203 Kluczbork

POLECAM,p.Zdzisława jest bardzo miłą uśmiechniętą osobą,wyprostowała mi zęby.Wszystko super.A miłe podejście do pacjenta to przecież podstawa:)))

lek. dent. Maria Fiutak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kluczbork

bardzo dobry doświadczony stomatolog, polecam w każdym przyapdku zarówno jako chirurga oraz stomatologa, wizyty przyjemne :)

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Nie polecam. Miesiąc temu byłam na usunięciu kamienia. Po kilku dniach w jamie ustnej powstał grzyb konkretnie na języku. Miesiąc czasu już się męcze brałam antybiotyk i nystatyne w tabletkach i do pędzlowania. Na lekarstwa wydałam jeszcze więcej niż zapłaciłam za wizyte. Pojechałam z rachunkami do Pani Natalii nawet mnie nie przeprosiła i nie oddała pieniędzy. Zostałam okropnie potraktowana. Moja siostra po wizycie też miała afty w buzi To o czymś świadczy po prostu narzędzia nie były wystarczająco dobrze sterylne. Szczerze odradzam Wizyt u Pani Natali Wicher!

Opinia dodana przez: ANONIM