Stomatolog Koluszki

lek. dent. Mariola Komorowska

None
Wigury 15
Koluszki

Bardzo polecam wszystkim Panią doktor Mariole jak i doktor Małgorzatę :) pomocne, bardzo miłe, z podejściem do pacjenta

Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Lidia Goczał

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 8a
Koluszki

zdecydowanie polecam!!jest do bardzo konsekwentny i godny zaufania stomatolog!!

zdecydowanie polecam!!jest do bardzo konsekwentny i godny zaufania stomatolog!!

Magdalena Kacprzyk

KOL-DENT
Plac Obrońców Warszawy 2
Koluszki

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)

Opinia dodana przez: admin

lek. dent. Martyna Feja-Chejchman

Prywatny Gabinet Lekarski
Korczaka 5
Koluszki

Stomatolog 10 lat temu był godny polecenia. Dzisiaj niestety wkradło się niedbalstwo. Wszystkie zęby leczone kanałowo u Pani stomatolog mam do poprawki. Poprawka zęba to koszt ok . 400-600 zł i kilka miesięcy leczenia, albo będzie ból i wyrwanie . Jako ciekawostka to za prywatną wizytę i plombę za którą płacimy ok. 75-85 zł z kasy NFZ dodatkowo pobiera sobie kasę ok. 35 zł rozpisując zęba zęba na kasę chorych.Do swoich błędów w leczeniu nie chce się przyznać i nie daje gwarancji . Jak wyleci plomba to żąda ponownie zapłaty jak się ktoś o to zapyta . Ogólnie dentysta - niedbaluch - Nie polecam !

Opinia dodana przez: Renia