Stomatolog Kraków

lek. dent. Ewa Adamczyk

gen. Fieldorfa-Nila 17
Kraków

Gorąco polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i niezwykła uprzejmość. Ceny bardzo przystępne.

Stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13
Salwator, Kraków

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Magdalena Szajnar

CENTRUM STOMATOLOGICZNE ALBUSDENT
ul. Mogilska 69A
Kraków

Pani doktor rewelacyjna. Bardzo miła, kompetentna.Tak bardzo wzbudziła moje zaufanie, że spalam podczas wizyt. Serdecznie polecam.Karolina

lek. dent. Dorota Więcławek

TRIODENT
os.Piastów 65/u7
Kraków

Szczerze polecam panią dr Więcławek oraz "Dento stomatologię" gdzie się leczę. Pełen profesjonalizm. Widać, że pani dr "ma rękę" do tego co robi. Poza tym to przesympatyczna osoba. W Dento można skorzystać z leczenia za rozsądną cenę.

lek. dent. Magdalena Szymanek-Jania

GABINET STOMATOLOGICZNY
ĆWIKLIŃSKIEJ 10
Kraków

Bardzo delikatna i profesjonalna lekarka. Za każdym razem tłumaczy co robi i dlaczego. Moja 4-letnia córka się u niej leczy, Pani Magdalena ma świetne podejście do dzieci. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Sylwia

Łukasz Łoboda

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8
Kraków

Jeden z najlepszych dentystów jakich spotkałem, bardzo dokładny, nie stara się wyciągnąć pieniędzy tylko jak najlepiej pomóc pacjentowi.
Jak ...

Jak prowadzi leczenie kanałowe robi to bardzo dokładnie, jak ma wątpliwości robi kontrolne zdjęcie, i jeśli nie wydaje mu się, że jest idealnie zrobione umawia na następną wizytę i poprawia (za darmo!).
Zajmuje się też sprawami chirurgicznymi i potrafi stutecznie pomóc.

lek. dent. Justyna Pierścińska

None
ul. Wspólna 13A
Kraków

Pani Justyna jest genialna dla dzieci. Rzadko mam ochotę kogoś zareklamować, właściwie nigdy nie miałam przekonania, że naprawdę mogę ręczyć. Idealny stomatolog na pierwszą wizytę dla dziecka. Zakłada pakt z małym pacjentem i świetnie rozpoznaje, kiedy należy być fair i przestać borować. Powinna sama założyć praktykę dla dzieci. Moja córka chce chodzić do dentysty!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marcelina Blak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12

jako lekarz rzeczowa i kompetentna
jako człowiek-sympatyczna i miła
polecam -ceny bardzo przystępne ,gabinet przystosowany profesjonalnie -mikroskop+rtg+bardzo dobre materiały

jako lekarz rzeczowa i kompetentna
jako człowiek-sympatyczna i miła

lek. dent. Ewa Słupińska

CENTRUM STOMATOLOGICZNE ALBUSDENT
Balicka 73
Kraków

W końcu trafiłem na wymarzonego dentystę, koniec z wizytami u rzeźników, Pani Ewa sprawiła, że leczenie zębów to prawie przyjemność ...

W końcu trafiłem na wymarzonego dentystę, koniec z wizytami u rzeźników, Pani Ewa sprawiła, że leczenie zębów to prawie przyjemność ;)

Opinia dodana przez: Radek

Andrzej Gala

Kraków

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Pana doktora:) Pan Gala świetnie wykonuje swoje obowiązki i ma znakomite podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: zuzagora gornicka.zuzanna