Lekarze Stomatolog Krosno

Jan Grzesik

Protetyk, Stomatolog

ulica Paderewskiego 5
38-400 Krosno

Kompetentny lekarza, który swoją rzetelnością, profesonalizmem, wyrozumiałością i cierpliwością skłonił mnie do regularnych wizyt i w ten sposób dbanie o stan uzębienia. Chciałam zauważyć, że panicznie boję się wizyt na fotelu dentystycznym, jednak Pan dr Grzesik swoim, może troszkę surowym, spojrzeniem sprowadza mnie na ziemię a wychodząc z gabinetu czuję się jak w niebie i jestem z siebie dumna, że wytrzymałam do końca:)POLECAM wszystkim wrażliwym na ból i widok narzędzi ...

lek. dent. Anna Machowska

ul. Niepodległości 30
38-400 Krosno

Pani Anna Machowska to profesjonalista w każdym calu, zarówno w leczeniu jak i podejściu do pacjenta. Pani doktor to prawdziwa „perełka” wśród krośnieńskich lekarzy, którym tak często brakuje taktu i zrozumienia dla pacjenta. Polecam Wszystkim, którzy cenią sobie fachowość i kulturę. Pani Anna to wspaniała profesjonalistka i cudowny człowiek. JEJ OPTYMIZM I POGODA DUCHA TAK NASTRAJAJĄ PACJENTA, ŻE JUŻ PRZED ZABIEGIEM CZŁOWIEK CZUJE SIĘ DUŻO LEPIEJ I ZAPOMINA O BÓLU. ...

lek. dent. Andrzej Wilga

Chirurg stomatolog

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Świetny lekarz, dosłownie uratował mnie przed usunięciem zęba. Wszyscy lekarze mi odmówili, tylko on mi pomógł. Ból zęba nie było wiadomo, który to ząb, sam trafil idealnie okazało się leczenie kanałowe. Dostałam znieczulenie, oraz ogromne wsparcie lekarza.

lek. dent. Elżbieta Pers

ul. Krakowska 88
38-400 Krosno

Super pani doktor! Miła i fachowa obsługa, ząb już nie boli. Polecam! Terminy nawet ok, leczenie profesjonalne! Nowy sprzęt-czysto- kulturalnie!! Jeszcze raz polecam!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Krystyna Chmielowska

Rynek 4
38-400 Krosno

Potwierdzam to co jest już napisane, świetny stomatolog, bardzo dobre podejście do pacjenta (zwłaszcza bojaźliwego) a przede wszystkim dobry człowiek.

lek. dent. Magdalena Kamińska-Jałoza

Stomatolog dziecięcy

NZOZ "Medika"
gen. Józefa Hallera 6/2
38-400 Krosno

Polecam z czystym sumieniem. Zęby mam zrobione rewelacyjnie. Plomba wygląda jak mój własny ząb. Pani doktor jest bardzo delikatna ale konkretna. Widać, że zna się na tym co robi. Lecze się tylko tam. Polecam.

Joanna Łobaza-Gałaszkiewicz

Ortodonta, Stomatolog

Niepodległości 16b lok. 19
38-400 Krosno

Za tydzień zdejmuję aparat ortodontyczny i jak do tej pory było rewelacyjnie.

dr Mateusz Sawicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Lekarz jeden z lepszych których spotkałam w życiu. Leczy zęby bezboleśnie, delikatnie i bardzo rzetelnie. Jest dokładny w swojej pracy. Polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Damian Chrzan

Witosa 6a
38-400 Krosno

Bardzo dlugie terminy oczekiwania na wizyte ale lekarz naprawde dobry warty polecenia co wazne ma swietne podejscie do dzieci polecam

Beata Konieczkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

Po prostu najlepsza pani dentystka w Krośnie. Leczę się u niej od dzieciaka i dalej kontynuujemy leczenie, nie mam zamiaru zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marta Karaś

ul. Boczna 35 S/2
62-050 Krosno

Lekarz godny polecenia . Byliśmy z synem w pięciu gabinetach i niestety nie udało się skłonić go do współpracy z lekarzami. Pani doktor świetnie sobie poradziła i przekonała nasze dziecko do leczenia .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jerzy Górski

Grodzka 26
38-400 Krosno

Jest dobry,miłym i sympatycznym stomatologiem. Jest nie drogi i uczciwy dentysta, każdy grosz wyda i nie oszuka,to nie prawda co pisze w opinie że naciągnął na pięć tysięcy złotych bo ja bardzo dobrze znam i moge zagwarantować że pan Górski jest uczciwy.A w gabinecie i na poczekalni jest miła atmosfera. I jak ktoś się boi dentysty a jest teraz dużo ludzi takich że się boją to szczerze polecam pana Jerzego ...
Opinia dodana przez: elma
Korzystałam wielokrotnie i zawsze mogłam liczyć na fachową i bardzo serdeczną pomoc. Polecam bardzo dobry lekarz.

lek. dent. Anna Guziec

Wyspiańskiego 1
38-400 Krosno

Dr Anna Guziec świetny fachowiec. Wyleczyłam u niej ząbki i nadal jest wszystko w porządku. (kilka lat temu). Polecam wizytę.

Małgorzata Orlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

wspaniała stomatolog, ma świetny kontakt z dziećmi. polecam

lek. dent. Beata Nowosadzka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Powyższa opinia jest pisana na zlecenie bo jest niezgodna z prawdą . Zresztą Beata Nowosadzka ma cenzurę na każdej stronie. Do tej pory się zastanawiam i nie dowierzam jak można nie stosować właściwej techniki - sposobu aplikacji wypełnienia do jego rodzaju mija się to z celem jego aplikacji w ogóle . Jak można nie potrafić dobrać koloru do zęba i wręcz chwalić się tym że wypełnienia zostawia niewypolerowane a bawi ...
Opinia dodana przez: BOg

lek. dent. Monika Malińska

Krakowska 74
38-400 Krosno

Zdecydowanie nie polecam. Na wejśie do gabinetu czekałam 40 minut po ustalonej godzinie. Praca Pani doktor nie sprawiała wrażenia profesjonalnej, wykonywana mało starannie. Ceny wysokie. Na dokończenie zęba wybiorę się do innego stomatologa.
Opinia dodana przez: Konrad

lek. dent. Stanisława Chodorowicz