dr n. med. Grzegorz Klimiuk

NZOZ Klident Praktyka Stomatologiczna
ul. Sienkiewcza 79 A lok. 206
Białystok

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

Stomatolog Kraków dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Przychodnia Medycyny Pracy przy Instytucie Fizyki Jądrowej
Radzikowskiego 152
Kraków

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

Opinia dodana przez: Ula Tomczyk ula.tymoszczuk

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Maria-Dent
Wzgórz 9
Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Uśmiech Zdrowia Stomatologia Sp. z o.o.
Łowicka 23/1

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Katarzyna Salata

Ortodonta, Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna
ul. Kaliskiego 26
Bydgoszcz

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Stomatolog Ożarów Mazowiecki dr Beata Moritz

dr Beata Moritz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Beata Moritz Gabinet Stomatologiczny
ul. Spacerowa 11
Ożarów Mazowiecki

"Dobra stomatolog! może czasem na "inny" dzień bo jest poddenerwowana i przez to nie jasno mi wytłumaczyła co zostało zrobione, ale poza tym to jest ok!

Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-ROYAL
ul. Sarmacka 6

POLECAM DOKTOR TOŁŁOCZKO,WIE CO ROBI,WKRÓTCE BĘDĘ MIAŁ ZDJĘTY APARAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEGO WYLECZENIA.POLECAM.

Opinia dodana przez: Maciej

lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

praktyka stomatologiczna
Wileńska 2
Kolonia Gosławicka, Opole

Lekarz z sercem i z powołania! . Godny polecenia. Pani Doktor wszystko wytłumaczy podczas leczenia i objaśni. Poświęca czas pacjentowi co jest bardzo ważne. Leczenie profesjonalne. Wszystko jest robione bardzo dokładnie. Wspaniałe podejscie do pacjenta nawet do tego opornego.

Stomatolog Warszawa dr Renata Marciniec

dr Renata Marciniec

Całodobowe Centrum Stomatologii CCS LUDNA
ul. Ludna 10 a

tomdol@post.plPodpisuję się w pełni pod tym co napisał balcead. Dokładność, fachowość, precyzja manualna, niezwykła empatia. Najlepsza dentystka, jaką spotkałem przez 40 lat korzystania z pomocy stomatologicznej.

Opinia dodana przez: Tomasz