kujawsko-pomorskie stomatolog

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog   (+1 więcej)

Bydgoszcz

Sympatyczny, uprzejmy lekarz i bardzo życzliwy. Kompetentny i cierpliwie tłumaczący. Poświęca dużo i czasu i atmosfera jest bardzo dobra. Polecam!!

lek. dent. Katarzyna Salata

Stomatolog   (+1 więcej)

Bydgoszcz

Doskonała lekarka. Profesjonalizm i fachowość. Przyjazna, dokładna, rzetelna no i bardzo miła ;) - polecam

Wolny termin: 1 Maj o 09:00. Sprawdź inny.

lek. dent. Dorota Cudnik

Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 1 Maj o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Dymitr Adamonis

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Wolny termin: 1 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac

Wolny termin: 1 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)

Opinia dodana przez: Joanna