Stomatolog Kutno

lek. dent. Maja Sitarz

Stomatolog dziecięcy

Narutowicza 36A/1
Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)

Opinia dodana przez: Kasia

Beata Dryńkowska-Kucharska

B-Dent

Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Anna Misztal

Medicus
ul. Sowińskiego 27
Kutno

A moim zdaniem najlepsza dentystka do jakiej kolwiek chodziłam! !! Bardzo miła osoba, delikatna, zawsze uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: Zium

lek. dent. Jolanta Siemaszkiewicz

Tarnowskiego 40/62
Kutno

Pani doktor jest bardzo miła i "delikatnie"podchodzi do pacjenta.Nigdy nie odmawia pomocy.Delikatnie usuwa zęby.Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Dariusz Najbar

Kościuszki
Kutno

Nigdy nie byłem u lepszego stomatologa.

Nigdy nie byłem u lepszego stomatologa.

lek. dent. Cezary Komorowski

Zamenhofa 9 lok. 20
Kutno

Polecam. Usługi drogie to fakt ale profesjonalne i na długo pozostawiają spokój u pacjenta. Mam ogromne problemy z zębami- pan doktor zawsze znajdzie wyjście.

lekarz Aneta Dźwinacka

Profilaktyka
kutno
Kutno

Pani doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, idealnie wyleczyła mi jedynkę. Nawet nie widać, że ząb był robiony:) ponadto wyleczyła mi wszystkie zęby i długi czas mam już spokój. Jak się chce mieć lepsze plomby to trzeba dopłacić, co jest oczywiste, ale Pani doktor tylko proponuje, a nikogo nie zmusza, choć inni twierdzą że liczy się dla niej tylko kasa. Dla Pani doktor liczy się zdecydowanie dobro pacjenta:) POLECAM!!!

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Kościuszki 52/1049
Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

lek. dent. Andrzej Adamowski

Władysława Jagiełły 3/35
Kutno

Pobieżny przegląd, niepodejmowanie trudniejszych przypadków. Na szczęście zdążyłem do innego stomatologa i nie straciłem 2 zębów