Stomatolog Kutno

Narutowicza 36A/1
99-300 Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)

Opinia dodana przez: Kasia

Przychodnia
Sowińskiego 27

Bardzo gorąco polecam,
Pani doktor jest bardzo sympatyczna i potrafi pocieszyć nawet największego "tchórza".

Bardzo gorąco polecam,

B-Dent

99-300 Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Tarnowskiego 40/62
99-300 Kutno

Pani doktor jest bardzo miła i "delikatnie"podchodzi do pacjenta.Nigdy nie odmawia pomocy.Delikatnie usuwa zęby.Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Nigdy nie byłem u lepszego stomatologa.

Nigdy nie byłem u lepszego stomatologa.

Zamenhofa 9 lok. 20
99-300 Kutno

Polecam. Usługi drogie to fakt ale profesjonalne i na długo pozostawiają spokój u pacjenta. Mam ogromne problemy z zębami- pan doktor zawsze znajdzie wyjście.

Profilaktyka
kutno
99-300 Kutno

Pani doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, idealnie wyleczyła mi jedynkę. Nawet nie widać, że ząb był robiony:) ponadto wyleczyła mi wszystkie zęby i długi czas mam już spokój. Jak się chce mieć lepsze plomby to trzeba dopłacić, co jest oczywiste, ale Pani doktor tylko proponuje, a nikogo nie zmusza, choć inni twierdzą że liczy się dla niej tylko kasa. Dla Pani doktor liczy się zdecydowanie dobro pacjenta:) POLECAM!!!

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

Pobieżny przegląd, niepodejmowanie trudniejszych przypadków. Na szczęście zdążyłem do innego stomatologa i nie straciłem 2 zębów

ulica Długosza 15
99-300 Kutno

Dentystka nastawiona na zarobek. Jednego pacjenta przyjmuje 10 min i następny i następny. Szybko, szybko, płacić i wychodzić. Mówi, że zakłada bardzo dobrą plombę a tak naprawdę to najtańszy badziew jaki jest dostępny na rynku.

Opinia dodana przez: xxx