Filtruj terminy

lek. dent. Dariusz Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Pełna rekomendacja dla Pana doktora, wyprowadził moje zęby z niezłej "próchnicowej zapasci". Wiem, że obecnie jestem w dobrych stomatologicznych rękach. Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przy każdym zębie omówienie problemu i pełna informacja na temat przebiegu leczenia. Dodatkowo, wiem, że w razie nagłego przypadku, mogę zadzwonić i w miarę możliwości Pan doktor, przyjmie mnie bez zwłoki. To niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa. & last but not least - Pan doktor ...

lek. dent. Wanda Cybulska

Staszica 22/32
99-300 Kutno

Extra fachowiec , komunikatywna , miła , budzącą zaufanie , zmieniająca spojrzenie na zabieg dentystyczny

lek. dent. Anna Gągolewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kraszewskiego 2
99-300 Kutno

Witam polecam serdecznie Panią Doktor godna polecenia,uprzejma , profesjonalność w obsłudze - Pozdrawiam 😀

lek. dent. Maja Sitarz

Stomatolog dziecięcy

Narutowicza 36A/1
99-300 Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Markos Georgoulis

ulica Bema 20
99-300 Kutno

Lekarz z podejściem do pacjenta. Niektórzy pacjenci boją się dentystów - w tym ja, po wizycie u Pana Doktora jestem nastawiona do stomatologów pozytywnie. Jeden z najlepszych lekarzy w mieście Kutno, podejmuje się ( jak niektórzy stomatolodzy twierdzą, dla nich ciężkie przypadki). Swoją pracę wykonuje z sercem a do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Halina Foczpaniak

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Szymanowskiego 6C/17
Kutno

Pani z bardzo profesjonalnym podejściem. Dobrze tłumaczy o zaistniałej sytuacji. Rozmawia z klientem. Uważam ja za bardzo dobrą dentyske ale uważam że ceny są zbyt drogie
Opinia dodana przez: Magda

Beata Dryńkowska-Kucharska

B-Dent
99-300 Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Anna Misztal

Przychodnia
Sowińskiego 27
99-300 Kutno

Zdecydowanie polecam panią doktor, leczę zęby u niej od kilku dobrych lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydaje się, że jej gabinet jest dość nowocześnie wyposażony. Jeżeli chodzi o ceny to zamiast narzekać proszę sprawdzić ceny u stomatologów z Łodzi czy Warszawy, poza tym za jakość się płaci i nie żałuję żadnej wydanej w gabinecie pani doktor Misztal złotówki. Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie nudziłem ponieważ ...
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Jolanta Siemaszkiewicz

Tarnowskiego 40/62

lek. dent. Cezary Komorowski

Zamenhofa 9 lok. 20
99-300 Kutno

Świetny dentysta ,profesjonalny ,miły Miałam zrobione zdjęcia zębów i założony mostek i jestem bardzo zadowolona . Gabinet świetnie wyposażony. Pani Basia ,asystentka jest bardzo miła .
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Monika Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta. Do Pani Moniki Najbar chodze od paru lat i jest zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Aneta Dźwinacka

Profilaktyka
kutno
99-300 Kutno

Serdecznie polecam! Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, przemiłe podejście do pacjenta! Ślicznie dziękuję!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Andrzej Adamowski

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

Parę lat temu miałem leczone 3 zęby trzonowe u tego doktora. Wypełnienia trzymają sie do dziś. Poza tym ze dwa razy nadbudowywal mi wyszczerbioną jedynkę, którą złamałem będąc dzieckiem. Obecnie chodze gdzie indziej, tylko dlatego, że nie mieszkam w Kutnie. Doktora polecam. Poza tym, ze dobry to do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

lek. dent. Jolanta Gajewska

99-300 Kutno

Leczyłam się u niej parę lat a teraz okazuje się, że wszystkie plomby i leczenia kanałowe, które mi porobiła są do wymiany. Czyli raz zapłaciłam jej a teraz muszę znowu chodzić do dentysty, wyrzucać wszystko co pozakładała i płacić za to jeszcze raz, znowu siedzieć u dentysty. MAŁO TEGO!!! Ze względu na to, że Gajewska nie potrafi założyć prawidłowo plomby (przy każdym wypełnieniu zostawiała masywne nawisy plomb, które są siedliskiem ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Grażyna Matusiak-Jeszke

Chirurg stomatolog

99-300 Kutno

Byłam raz nigdy więcej ostrzegam poprzednia opinia prawdziwa. Bardzo niemiła wręcz krzyczy na pacjentów.

lek. dent. Aleksandra Osiewicz

lek. dent. Urszula Rembowska