Lekarze Stomatolog Legnica

Jacek Zboch

Stomatolog, Ortodonta

bilsego 7 lok 9
59-220 Legnica

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę i praktykę w swojej pracy. Chętnie korzystam z leczenia w Jego gabinecie, ponieważ robi to profesjonalnie i bardzo dokładnie a przy tym jest bardzo miły . Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Personel, który pracuje razem z doktorem jest przesympatyczny i bardzo miły. Polecam Teresa Mierzwa
Opinia dodana przez: Teresa

Małgorzata Pustułka

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Witam, jestem osobą, która panicznie boi się dentysty. Pani Doktor Małgorzata jest jedyną osobą której oddaje swój los. Bardzo fachowe podejście- cierpliwa kobieta, miła i uprzejma. Ogólnie w gabinecie panuje miła i sympatyczna atmosfera. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią Doktor i wszystkich pracowników gabinetu. Stała- wiecznie spanikowana pacjentka. Roksana ;)

lek. dent. Ewa Zaslawska

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

lek. dent. Michał Jaczewski

Jadent
Asnyka 39
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz, konkretny, kompleksowo podchodzi do problemu

lek. dent. Anna Józefczuk

Oś.Kartuska 14
58-220 Legnica

Nie przepadam jak większość za leczeniem zębów, natomiast Pani Józefczuk jest wspaniałym stomatologiem. Rzeczowo z uśmiechem ratowała nie jednego mojego zęba. Polecam ceny jak i terminy przystępne. Leczenie 100% skuteczne bez komplikacji i bólu.
Opinia dodana przez: Dam

lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Rożdżestwieńska
Złotoryjska 16/18 m. 10
59-220 Legnica

Witam, wczoraj zagościłam w gabinecie u Pani doktor miałam obawy i strach w oczach, mam same niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o dentystów dwa lata temu robiłam zęby prywatnie i zapłaciłam dużo,dużo więcej a efekt był marny dentystka sztukmwala mi dwa zęby. Wyszło jej to beznadziejnie brałam znieczulenie bo zawsze robili tak ze bolało. Będąc wczoraj u Pani Doroty zdecydowałam pierwszy raz zrobi ząb bez znieczulenia ponieważ Pani Dorota była tak ...

lek. dent. Czesława Majchrowska

Andromedy 3/8
59-220 Legnica

Doskonały chirurg stomatolog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Miła ,spokojna ,opanowana a przede wszystkim delikatna ,zwłaszcza dla tych mocno przestraszonych. Moja cała rodzina korzysta z porad i leczenia od wnucząt po seniorów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lek. dent. Mariusz Nahajowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Do Pana Doktora Mariusza Nahajowskiego chodzę wiele lat a jako pacjentka wymagałam podejścia głebszego, przy lekach stosowanych własnych. Zawsze byłam i jestem zadowolona z Jego pracy- tak efektow fizycznych jak i podejscia medycznego do Pacjenta.

Barbara Czernik-Fidziańska

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Badzo sympatyczna Pani.Choć boje sie dentystów wizyty u Niej wspominam bardzo dobrze:) nie wybrała bym żadnego innego dentysty:)

lek. dent. Aleksandra Czubak

Batalionu Parasol 9 lok. 1
59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor od lat!!! Jest bardzo miła, a przede wszystkim kompetentna, widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi!!!

lek. dent. Danuta Cała-Fuczko

Kryniczna 21
59-220 Legnica

PANI DANUTA CAŁA- FUCZNO AKTUALNIE PRZYJMUJE W LEGNICY NA ULICY MYRKA 4 (CENTRUM STOMATOLOGICZNE). PROSZEO ZMIANĘ DANYCH PLACÓWKI.
Opinia dodana przez: IZABELA

lek. dent. Dagmara Hercuń

ArtDent Stomatologia Rodzinna i Estetyczna
ul. Batalionu Zośka 15/3D
59-220 Legnica

Pani Dagmara jest najlepszym dentysta jakiego spotkałam do tej pory ! Profesjonalnie, szybko, bezboleśnie! szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Radosław Namięta

Neo Dentica
Batalionu Parasol 6 nr lok. 2
59-220 Legnica

Całe życie bałam się stomatologa ale od kiedy chodzę do Pana doktora ten strach mija...leczeń bezbolesne...uprzejmość...dokładność i rewelacyjne podejście do pacjenta....polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Monika
Dawno temu przez długi czas leczyłam u Pana Doktora zęby i uważałam go za najlepszego specjalistę. I co do fachowości - absolutnie uważam, że nie ma sobie równych, szczególnie w przypadkach trudnych. Ale.... pewnego razu, gdy się pojawiłam (a jak przyjechać musiałam z daleka i urlop specjalnie wziąć) Pan Doktor potraktował mnie okropnie. Nie wiem czy ktoś mu zrobił coś niemiłego, ale chyba mnie o to coś obwiniał. Nie chciał ...

lek. dent. Marcin Pietrzycki

Gabinet Stomatologiczny Mirosława i Marcin Pietrzyccy
59-220 Legnica

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że ...

Grażyna Pisarska

Ortodonta, Stomatolog

Traugutta 11 lok. 1
59-220 Legnica

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Doskonale doradzi jak leczyć oraz ceny nie sa wysokie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Łukasz

Małgorzata Czupak

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek dent Małgorzata Czupak
Benjamina Bilsego 7/9
59-220 Legnica

Wspaniała stomatolog, profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Wizyty planowane, okres oczekiwania na wizytę niezbyt długi. Godne polecenia.
Opinia dodana przez: Renia

Zygfryd Kaniak

Złotoryjska 82 / 2
Legnica

Witam wszystkich majacych problem z zebami(do wyrwania) wlasnie wyrwalem ciezka osemke u Kaniaka (wszystkie zeby co wyrywalem to u niego, procz jednego)powiem jedno, jest wysokiej klasy specjalista! Choc jest starszy wiekiem duzy plus, bo jest milionerem :-) wyrwal juz ponad milion zebow. To ze reka mu drzy jak zabiera sie za pacjeta to robi to po mistrzowsku! polecam kazdemu pana doktora Kaniaka. Jest on najlepszym chirurgiem stomatologiem w Legnicy. pozdrawiam ...

Jacek Pustułka

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Mistrz świata w rwaniu zębów. Dzisiaj usunął mi 6 górną. 😀 Bałam się otwarcia zatoki, a tu taka niespodzianka. Zna się na tym, co robi. Wzbudza zaufanie, choć wszystkim się nie dogodzi. Ja polecam. D. Iwanicka
Opinia dodana przez: Danuta