Stomatolog Leszno

lek. dent. Maria Kalinowska-Nowaczyk

Leszno

Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.

Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.

lek. dent. Barbara Danek-Klamke

Prywatny Gabinet Lekarski
Kurpińskiego 1
Leszno

Polecam. Lekarz z powołania. Znajdzie czas dla każdego. Leczy, usuwa jak trzeba to wstawi : - )
Bdb stomatolog ...

Bdb stomatolog w Lesznie.

Opinia dodana przez: Marlena

Andrzej Okoń

Ortodonta, Stomatolog

Grodzka 7
Leszno

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

lek. dent. Tomasz Pieczyński

Łanowa 67
Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Katarzyna Glapiak-Barwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Karpińskiego 3
Leszczynko, Leszno

Bardzo sympatyczna, życzliwa Pani Stomatolog.Polecam

Bardzo sympatyczna, życzliwa Pani Stomatolog.Polecam

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Skorliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

lek. dent. Mateusz Salicki

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
Leszno

Rewelacyjny, bardzo kompetentny lekarz. Wcześniej przez kilka lat korzystałam z opieki dentystycznej innej lekarki z zespołu Trident i to była porażka. Dr Salicki naprawił błędy poprzedniczki , poniósł dodatkowe koszty za które firma Trident mnie nie obciążyła, co stawia też całą firmę w dobrym świetle. Ogólnie dr Salicki jest przesympatycznym, niezwykle oddanym swojej pracy lekarzem. Polecam go każdemu! Bardzo życzliwy specjalista! W stomatologii to dwie kluczowe sprawy.

Opinia dodana przez: Eliza S

lek. dent. Dariusz Biernat

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Osterwy 15
Leszczynko, Leszno

fantastyczna obsluga.mile i profesjonalne podejscie.zero bólu.jestem w szoku.zdecydowanie polecam

lek. dent. Rafał Obremski

Francuska 25
Leszno

Kompetencja w 100% , dokładnie wytłumaczy proces leczenia , przedstawi kilka opcji, super podejście, uprzejmy ,co najważniejsze- podejmie się każdego wyzwania ! Godny polecenia. Po prostu - SUPER!!

Opinia dodana przez: Hania

lek. dent. Zofia Oleradzka

Królowej Jadwigi
Leszno

Miła kulturalna osoba w czystym nowym gabinecie to miód dla tych, którzy tak się boją dentysty.