Linia

64-500 Szamotuły

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów.
OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!!
Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.

Opinia dodana przez: Sonia

64-500 Szamotuły

Bardzo uprzejma kobieta!!! Podchodzi do pacjenta w oryginalny sposób ze spokojem potrafi wytłumaczyć chorobę i jej przyczynę, nie zwracając uwagi czy poświęciła pacjentowi 10 min czy więcej czasu. Super kobieta!!!!!

Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Agnieszka Idźkowska-Guz

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Linia Zdrowia
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka

Kilka lat temu miałem ostrą depresje przez sytuacje w domu i szkole, poszedłem do tej Pani i bardzo mi to pomogło. Była bardzo miła i rzeczowa, że tak powiem. Już nie pamiętam ile razy u niej byłem, ale szybko mi pomogła. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł

Robert Świercz

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.

Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

64-500 Szamotuły

Bardzo dobry lekarz, podchodzi do każdego pacjenta indywidualne. Miła, uprzejmia,zawsze uśmiechnięta. Serdecznie polecam.

64-500 Szamotuły

Lekarz godny polecenia , wizyta na najwyższym poziomie , uprzejmy , taktowny , choroba rozebrana na czynniki pierwsze . Po wizycie nawet z gorszą diagnozą kobieta może czuć się pewnie , że nie zostanie sama ze sobą i chorobą . Diagnostyka USG ze wskazaniem '' przysłowiowym palcem '' a nie z tłumaczeniem no widzi pani ?? Jestem pacjentką z polecenia nie zawiodłam się !!

Opinia dodana przez: Julita

64-500 Szamotuły

Lekarz bardzo pomocny, poświęcający się pacjentowi. Bardzo szybko zdiagnozował chorobę mojej żony, przez co szybko podjęliśmy skuteczne
leczenie. Polecamy ...

leczenie. Polecamy gorąco!

Opinia dodana przez: Karol

64-500 Szamotuły

Zero empatii. Pacjenta ma tam, gdzie się nie wypowiem, a rodzinę pacjenta w jelitach lub dalej. Chętnie panią doktor zobaczymy na oddziale obojętnie jakim, ale w postaci pacjenta.