Lekarze Stomatolog Łódź

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZOZ Artdentis
ul. Tymienieckiego 25
90-350 Łódź

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie
                                       lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Ultimed
Zagajnikowa 24
91-403 Łódź

Dr Łaszkiewicz to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Świetny specjalista, ogromna wiedza, wszystko elegancko mi wytłumaczył i pomógł zdobyć piękny uśmiech. Jest bardzo miły i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ola Strzyzewska
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

1 - Jedynka
Wygodna 1
Łódź

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał
                                       lek. dent. Adam Michalski

lek. dent. Adam Michalski

STOMATOLOGIA Adam Michalski
Sierakowskiego 8/10
Łódź

Doktorek naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały zna się na tym co wykonuje. Ząbki wyleczone a budżet domowy zbytnio nie ucierpiał.
                                       lek. dent. Sylwia Wieteska

lek. dent. Sylwia Wieteska

Gabinet Sylwia Wieteska
Wrocławska 20
91-310 Łódź

Najlepsza na świecie ♡ Panicznie boję się dentysty ale wizyty u Pani Doktor są w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na pewno nie zmienia Pani Doktor na żadnego innego dentyste! Gorąco polecam ;)
Opinia dodana przez: Magda
                                       dr n. med. Jarosław Cynkier

dr n. med. Jarosław Cynkier

Stomatolog, Chirurg stomatolog

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34
94-221 Łódź

Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!! Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co ...
Opinia dodana przez: Joanna Dowborczyk

dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Lident
Zgierska 233
91-495 Łódź

Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.

lekarz Emilia Kabzińska

Gabinet Stomatologii Rodzinnej
Elsnera 11 (blok 19)
92-504 Łódź

Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Izabela

lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw

Magdalena Kacprzyk

Staniszewski Dent
Zakładowa 64; Zakładowa 84
95-040 Łódź

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)
Opinia dodana przez: admin

lek. dent. Adam Lisik

Przychodnia Stomatologiczna
Królewska 7/11/4
93-319 Łódź

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Wojciech Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Pan Doktor wykonał u mnie ekstrakcje ósemki. Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i bezbolesności tego zabiegu. Wiele osób mnie straszyło jak ciężki to zbieg będzie ze względu na jej ułożenie, ale profesjonalizm doktora sprawił, że nie wiązało się to z żadnymi przykrymi dolegliwościami. Serdecznie polecam tego specjalistę
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Magdalena Zabelska

Instytut Stomatologii
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor, wyjaśniła dokładnie dolegliwości, bardzo sprawnie bezboleśnie przeprowadziła zabieg Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Anna Świć

Cieszkowskiego
93-504 Łódź

Pani Ania to super stomatolog. Polecam z całego serduszka , delikatna , z podejściem do pacjenta nawet najbardziej wystraszonego .
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Katarzyna Jaskulska

Strażacka 9
93-318 Łódź

Jestem tchórzem jeśli chodzi o lekarzy stomatologów co za tym idzie stan mego uzębienia był mocno średni, dzięki Pani Kasi z każdą wizytą zaczynam wyglądać jak cywilizowany człowiek, życzę wszystkim by na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Polecam wszystkim znajomym
Opinia dodana przez: Paweł Stefański

Łukasz Zubek

Laserdent
Łódź

Znakomicie. Gdyby nie sprawne oko doktora, początki próchnicy mogłyby doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Planowałam wyjazd do pracy na Hawaje na 9 miesięcy, tam raczej nie poszłabym do dentysty… Na szczęście dopatrzono się początków choroby i nieszczęście zlikwidowaliśmy w zalążku
Opinia dodana przez: majkal

lek. stom. Andrzej Więcek

Protetyk, Stomatolog

Medicover
Łódź

Fantastyczny człowiek i lekarz, konkretny, rzeczowy, i mega cierpliwy:) i zgadzam się w pełni z przedmówcami świetnie tłumaczy:) przy okazji planowania protetyki miałam szybki kurs fizyki :)))Naprawdę polecam! efekt naszej miesięcznej męki o moje zębiska powala na kolana chyba nikt nie przypuszczał , że wyjdzie to aż tak fajnie :)) teraz walczymy o zębole mojego dziecka i efekty też są fajne a przede wszystkim współpraca z maluchem:)I co ważne od ...
Opinia dodana przez: Alex

lek. dent. Aleksandra Chudzik

Przychodnia Strycharska - Dental
Strycharska 24/110
93-521 Łódź

Polecam, leczyłam się u wielu stomatologów, u wszystkich prywatnie, ale tylko u Niej uzyskałam prawdziwą, fachową pomoc na naprawdę wysokim poziomie. Podejście do pacjenta, zwracanie uwagi na moje samopoczucie podczas zabiegu , rzadko spotykana cecha u lekarzy dentystów. Jako pacjentka trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ale od pierwszej wizyty wiedziałam, że nie będę szukać nowej. Za pieniądze takie same jak w innych prywatnych gabinetach uzyskuje się leczenie oparte na najnowszej ...
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Michał Juncewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Profesjonalista! Wizyta w gabinecie stomatologicznym i leczenie kanałowe może być przyjemnością. Niemozliwe? A jednak tak jest w gabinecie dr Juncewicza.Polecam