Lekarze Stomatolog Lubin

Jarosław Dziurman

Al.Fredry 34C
Lubin

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!
Opinia dodana przez: Bartosz Ż

Jacek Zboch

Stomatolog, Ortodonta

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

lek. dent. Dariusz Skoczylas

ul. Wronia 29
59-300 Lubin

Polecam bardzo Pana Doktora bardzo kompetentny lekarz, szczegółowo wszystko wyjaśnia, uspokaja. Ciesze się , że trafiłam na tak dobrego stomatologa.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Piotr Korzeniowski

Praktyka Stomatologiczna "Radix"
Leszczynowa 15a
59-300 Lubin

Bardzo polecam , wykonanie estetyczne , mila atmosfera .tlumaczenie chorob i leczenia bardzo fachowe. Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Jowa

Hanna Różycka

Gabinet Stomatologiczny EURODENT
Kamienna 28b
59-300 Lubin

polecam, Pani Doktor przykłada się i zna się na rzeczy, przy tym sympatycznie i cenowo w normie

lek. dent. Lidia Chowaniec

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Przesympatyczna pani, której nawet moje 6 letnie dziecko się nie boi i daje borować swoje mleczaki, a mąż poraz pierwszy w życiu borował zęby bez znieczulenia, bardzo delikatna. Gorąco poecam

lek. dent. Anna Kleszczyńska

Polna 23
59-300 Lubin

Ostatnia deska ratunku. Żadne inne pogotowie stomatologiczne w Lubinie nie odpowiadało. A tu wystarczył jeden telefon, umówiona wizyta na konkretną godzinę i od razu na fotel. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Karolina Ścieszka

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Byłam u pani Karoliny pierwszy raz. Tłumaczy wszystko dokładnie,bardzo miła i sympatyczna doktor. Bardzo polecam ;)
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Tomasz Chilewski

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

BARDZO FAJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, JESTEM ZADOWOLONA , WIDAĆ ZNA SIĘ I POŚWIĘCA TEMU CO ROBI, ROBI SUMIENNIE I SOLIDNIE, NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY, PRZYKŁADA SIĘ DO SWOJEJ PRACY.CENY TAKIE JAK WSZĘDZIE. STARA ROBIĆ SIĘ BEZ BOLEŚNIE JAK MÓWI ŻE NIE BĘDZIE BOLAŁO TO NIE BOLI, NIE BIORĘ ZNIECZULENIA BO NIE MOGĘ A W MOMENTACH KIEDY MA MNIE ZABOLEĆ UPRZEDZA I WIDZĘ, ŻE PANA DOKTORA BARDZIEJ BOLI Z TEGO POWODU ...
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Jarosława Tomaszewska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Tuwima 17/4
59-300 Lubin

Bardzo fajna starsza pani. Ma dobre podejście do dzieci. Tylko kompetencje nie takie, ponieważ gdy oglądała zęby mojej córki nie założyła rękawiczek co nie ukrywam było to, że się tak wyrażę obrzydliwe. Pani godna polecania!!!
Opinia dodana przez: anonim

Violetta Duży

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Maciej Lesisz

Chirurg stomatolog

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ania

Krzysztof Pawełczyk

Chirurg stomatolog

Budziszyńska 29 lok. 13
59-300 Lubin

Lekarz który zna się na swoim fachu. Widać że rwanie zębów to dla niego pestka. Ósemka wyrwana w 5 minut , zgadzam się że stwierdzeniem że dziąsła nie są poprute. Miałam rwana szóstkę u innego dentysty i ból po wyrwaniu ogromny a po ósemce u doktora zero bólu. Pozatym cenowo bardzo przystępnie. Nie wyobrażam sobie rwal zęby u kogoś innego niż ten właśnie lekarz. Jeszcze jeden plus, potrafi wszystko dokładnie ...

lek. dent. Lidia Barys

Leśna 24
59-300 Lubin

Dentystka zachowuje się jakby łaskę robiła że leczy.Opryskliwa,minimum informacji o detalach leczenia, lecz o pieniądzach wspomina od razu.Ma gdzieś czyjś ból, z tej ignorancji tak mi zrobiła zęba że przez 2 tygodnie bolała mnie szczęka.Nikt z bólem zębów nie będzie czekał aż jaśnie pani będzie miała dobry dzień.Zęba zaplombowała, stąd szalone 2 gwiazdki,ale nie polecam nikomu a wręcz odradzam.
Opinia dodana przez: Waldek
Nie będę obiektywny. Krótko - świetnie przeprowadzone leczenie kanałowe zęba. Na każdym etapie leczenia byłem świetnie informowany co i jak. Nie jestem łatwym pacjentem. Do Pani doktor jeszcze wrócę.

lek. dent. Jolanta Blicharska

Prywatny Gabinet Lekarski
Szpakowa 9
59-300 Lubin

sfrustrowana lekarka napisała na dole, że nic nie umiała. Dobrze zrobiła, niech się najpierw nauczy dwa zęby robic, kanałowo. I niech pózniej napisze na tym forum, że się nauczyła.
Opinia dodana przez: Pat - Pat

lek. dent. Bogna Trojańska-Bednorz

Ortodonta, Stomatolog

Leśna 20
59-300 Lubin

Pani stomatolog jest mila, ma dosyć dobre podejscie, jednak co mnie najbardziej irytuje!!! to długie terminy oczekiwania na wizytę (2x odwołała mi wizyte, i czekalam po tym łącznie 2 m-ce na kolejną - a pownnam mieć co m-c!!!). Mam aparat i zalezy mi żeby w normalnym tempie miec wizyty a nie takie przeciąganie;/ kazdy kto nosi aparat chetnie pozbyl by sie go jak najszybciej ale niestety...poza tym mimo, że wizyta ...

Izabela Matyas-Magolon

Budziszyńska 29 lok. 13
59-300 Lubin

Byłam umówiona na zrobienie jednego zęba (byłam u tej Pani wcześniej i tak powiedziała) na wizycie zaczęła wiercić i gdy powiedziała do asystentki '' proszę podać amalgamat '' kazałam przerwać i spytałam ''co Pani robi" wtedy się dowiedziałam, że znalazła pięć małych dziurek z drugiej strony w czwórce piątce i szóstce...powiedziałam, że nie chce srebrnego amalgamatu tylko białe plomby bo jak to w czwórce mieć srebrny amalgamat. I wtedy powiedziała, ...

lek. dent. Aneta Rosolska

Jagodowa 17
59-300 Lubin

Nie polecam usuwanie kamienia z zębów u tej pani,miałam to robione bardzo szybko i niedokładnie,musiałam poprawiać u innego stomatologa.

lek. dent. Małgorzata Góralczyk

Ortodonta, Stomatolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "AMEZ" s.c.
ulica Kamienna 1g
59-300 Lubin

Odradzam korzystania z usług ,Pani Doktor’. Podczas dwuletniego leczenia uczestniczyła 4/5 razy na wizycie i słowo uczestniczyła jest dobrym określeniem. Podczas demontażu okazuje się ze ,Pani Doktor’ podniosła ceny i to dwukrotnie. Na informacje o przestępstwie, nietrzymania się umowy i chęci demontażu w innym miejscu - śmiech recepcji. Nie mam możliwości odebrania historii leczenia bez kolejnej wizyty - 150 zł (na umówie widnieje cena 130 zł)
Opinia dodana przez: Julia