Stomatolog Marki

lek. dent. Agnieszka Kotlarska

Vimamed
Słonecznej 5B lokal 31.
Marki

Bardzo miła pani doktor, delikatna. Przy pierwszej wizycie sprawdziła mi od razu wszystkie zęby i powiedział które są najpilniejsze do zrobienia. Dodatkowo bardzo minie miło zaskoczyło nowoczesne wnętrze gabinetu, przy fotelu jest przymocowany monitor ze specjalną kamerą do oglądania zębów.

Danuta Dąbrowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

"Lecznica Stomatologiczna" S.C. NZOZ
ul. Fabryczna 66a
Marki

Pani Dr Danusia Dąbrowska to najlepszy stomatolog jakiego znam. Panicznie boję się dentysty. To Pani Doktor sprawiła, że przestałam się bać i ze spokojem chodzę na wizytę. Bardzo delikatna, niezwykle dokładna, bardzo miła, życzliwa i wyrozumiała. Ceny bardzo przystępne, doskonała jakość usług. Doskonałe materiały, żadna plomba nie wypadła mimo, że kilka lat temu były wstawiane, kapitalne znieczulenia. Trafiłam do niej z polecenia i sama chętnie ją polecam - wszyscy znajomi, którzy do niech chodzą są zachwyceni. Więcej takich lekarzy. Nic dodać nic ująć. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: nicki2907 nickis

lek. stom. Teresa Wiśniewska-Grzywińska

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny DENTIN
ul. Mała 112
Marki

Dzięki Pani dr Grzywińskiej uratowałam dwa zdrowe zęby, które wg zaleceń innego ortodonty powinny być usunięte. Dr Grzywińska podjęła się leczenia mojego trudnego przypadku i po półtorarocznym leczeniu mam piękny uśmiech, o którym marzyłam. Dodam jeszcze, że doktor przedstawia program leczenia bardzo dokładnie i w czasie wizyty poświęca maksimum czasu swojemu pacjentowi. Polecam Kaśka.

lek. dent. Mikołaj Telżyński

Kościuszki 38 A lok.4

Wspaniały specjalista,bardzo sprawny, ,
uzdolniony plastycznie. Empatyczny ,stara się ,aby pacjent otrzymał maksymalną pomoc.

Wspaniały specjalista,bardzo sprawny, ,

Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Protetyk, Stomatolog

MARKDENT
PARTYZANTÓW 176
Marki

Indywidualne podejście, delikatnie i bezboleśnie. Cena przystępna. Ząbki zrobione fantastycznie.

lek. dent. Katarzyna Piwowarow

ul. Okólna 25 E
Marki

Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczne leczenie. Z pewnością wrócę do Pani doktor na dalsze leczenie.

Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Wojciech Andrzejewski

Braci Briggsów 16

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

lek. dent. Piotr Grudzień

Piłsudskiego 176
Marki

NIE POLECAM TEGO PARTACZA WKRĘCIŁ MI SZTYFT W SZCZĘKĘ ,NIE PROWADZI EWIDENCJI KART CHOROBY WMAWIA LUDZIOM ŻE DANY ZĄB NIE BYŁ LECZONY U NIEGO ,JEST DROGI ROBI NIEDOKŁADNIE A DO TEGO WALI MU TAK Z PASZCZY ŻE SZOK -NIE POLECAM

Opinia dodana przez: aldona