stomatolog miechów

Monika Jurkowska-Gil

Wesoła 9
Miechów

Pani Doktor jest fantastyczna !!! Miła i delikatna , 100% profesjonalistka. Nigdy nie spotkałem lepszego stomatologa . POLECAM !!!!

Piotr Budziński

os. Młodych 7
Miechów

Lekarz z powołania, prawdziwy fachowiec,sympatyczny, komunikatywny, dobrze zorganizowany. wrażliwy.Polecam

Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Elżbieta Wojtasik

Powstańców 37
Miechów

Pooooooooooolecaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota Grzelak

M. Konopnickiej
Miechów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p.doktor. Podeszła do mnie bardzo profesjonalnie , wizyta nie była taka straszna. Polecam wszystkim.

lek. dent. Marta Zębala

ul. Jagiellońska 14
Miechów

Profesjonalne podejście do pacjenta i rzetelna usługa. Pani Marta to ciepła osoba a usuwanie zęba u niej,to dla takiego tchórza jak ja,nie jest traumatycznym przeżyciem. Na pewno do niej powrócę.

Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Śliwoń

ulica Racławicka 6
Miechów

bardzo sympatyczna i delikatna osoba,zauważa nie tylko zęby wymagające leczenia ale również inne problemy w jamie ustnej wymagające leczenia

Opinia dodana przez: gosia

Iwona Dymek

Służba Polsce 5
Miechów

Bardzo chwalę każda wizytę u Pani Iwony, wyleczyła mi już 7 zębów na przestrzeni 15 lat i wszystkie maja się jak najlepiej pomimo upływu czasu. Mogę pisać więcej ale cytujac kolegę: miód, maliny i orzeszki !

Opinia dodana przez: Adrian Komsta

lek. dent. Jarosław Latała

Gabinet Stomatoloiczny
Mickiewicza 3
Miechów

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam. Moje jedynki po leczeniu wyglądają fantastycznie w końcu mogę się uśmiechać.
Polecam!!!

Polecam!!!

Opinia dodana przez: ania

Zofia Gumula

Stomatolog   (+1 więcej)

Racławicka 7 lok. 1
Miechów

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.