Filtruj terminy

lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

Anna Cichanowicz

Protetyk, Stomatolog

Mikołów

Bardzo dobry lekarz, ja sie bardzo ciesze ze ma takiego podejścia do pacjenta. Zabieg został wykonany prawidłowo. Super,dzięki ;)

lek. dent. Anna Szynol-Musioł

ulica Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym stomatologiem. Poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumacząc wszystko bardzo dokładnie. Dużym plusem jest też informowanie pacjentów, jeżeli jest opóźnienie, więc nie siedzi się godzinami w poczekalni. Dzieci także ją uwielbiają.

lek. dent. Igor Surma

Podleska 9a
43-190 Mikołów

Super lekarz podejście do pacjenta na szóstkę pełen profesjonalizm ! Należę do tych którzy nie lubią stomatologów ale pan doktor zmienia moja podejście do tej profesji Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Aneta Gralak-Górska

NZOZ "FamiliaMed"
os. 30-lecia PRL 8
43-190 Mikołów

W pełni polecam panią doktor. Oprócz tego, że prezentuje wysoki profesjonalizm, emanuje takim spokojem, że można się zrelaksować na fotelu :-)

lek. dent. Anna Nasieniak-Czech

Plac Księdza Karpeckiego 2

Bożena Ślosarczyk

Ortodonta, Stomatolog

os. Słowackiego 10 lok. 1
43-190 Mikołów

troche późno na ten wpis , ale po 20 latach leczenia u tej Pani , moge jedynie podziekowac w ten sposób ...Lekarz uprzejmy , miły , kompetentny. Cena za leczenie prywatne - uczciwa . Przez 20 lat ani razu nie pomyslałem o zmianie dentysty,co swiadczy o pełnym profesjonalizmie.Świetny lekarz.Plombowanie ok,rwanie nawet w beznadziejnych przypadkach - klasa światowa. Dziekuję. Wieloletni,zadowolony pacjent .Damian F.

lek. dent. Beata Chmielowska

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Długa 1
43-190 Mikołów

Od dwóch lat dr Beata leczy zęby moich dzieci. Wreszcie trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę. Pani stomatolog jest bardzo dokładna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Sam gabinet bardzo dobrze wyposażony, RTG na miejscu. Warto dodać, że w gabinecie pani dr Beaty, pracują inni specjaliści w dziedzinie stomatologii. Wiem, że będziemy korzystać z usług i możemy jak najbardziej polecić!
Opinia dodana przez: Greg

dr n. med. Justyna Kalacińska-Mrówka

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Super lekarz dla dziecka. Byłam z 3,5 rocznym synem. Co prawda była to tylko wizyta kontrolna, ale Pani doktor bardzo miła, umiała z dzieckiem porozmawiać, miała dużo czasu. Dziecko się nie zniechęciło, a wręcz mu się podobało. Udzieliła też wyczerpująco wszelkich informacji.
Opinia dodana przez: B.M.

lek. dent. Mariusz Cichanowicz

Os. Mickiewicza 20
Mikołów

Polecam!!! Bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o stomatologię. Jedyna pozycja warta wzmianki w samym Mikołowie.
Opinia dodana przez: Koronka
Najlepszy dentysta! Bardzo dokładnie robi kanałowe leczenie, ratuje zęby jak tylko sie da! Super podejscie do pacjenta! Polecam z czystym sumieniem

lek. dent. Barbara Wójcik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Multi-Dent Wojciech Skorupka
św. Wojciecha 2/B
43-190 Mikołów

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam
Stomatolog, który wymienił mi wszystkie plomby w zębach oraz w sposób profesjonalny wykonał odbudowę zęba. Do dnia dzisiejszego wszystko jest w porządku a minęło już 18 lat…. Szkoda, że opuścił Piekary Śląskie. Myśle że w mojej opinii nie jestem jedyna tylko, że dobrych opinii nikt nie pisze tylko piszemy zawsze złe.

Maria Matlok

Stomatolog, Ortodonta

Ortodoncja Stomatologia
Rynek 8
43-190 Mikołów

Leczenie kanałowe 700 z tym że druga umówiona wizyta to jakaś ściema bo pan "doktor" powiedział że nie ma czasu bo musi następnego pacjęta przyjąć bo bardzo dbają o godziny umówione więc może mi tylko kamień usunąć za 120!!! Oszuści i złodzieje - a po każdej wizycie boli ząb!
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Beata Hołubowska

Korczaka 15

lek. dent. Janusz Gołuch

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22

lek. dent. Bożena Kubica