Filtruj terminy

lek. dent. Sylwia Szmarowska

Aldent
Budowlana 9 lok 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Szmarowska jest najlepszym dentystą, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko zawsze jest miła i wszystko ładnie tłumaczy, ale też pomaga dodatkowo i nie bierze za to pieniędzy. Już dwukrotnie chorowałam na zapalenie dziąseł i przy okazji borowania dostałam w pakiecie opatrunek na chore dziąsła. Naprawdę polecam, bo jest to bardzo rzetelna osoba!

lek. dent. Joanna Olko

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniale, profesjonalnie, delikatnie. U p. Doktor leczę się od lat. Do gabinetu wchodzę z przyjemnością i przeświadczeniem, że zostanie mi udzielona pomoc na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Kornel Krasny

Chirurg stomatolog

Centrum Usprawniania
ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan Doktor usunął mi ósemki. Bezboleśnie, bezstresowo. Wyjaśnia w trakcie zabiegu co będzie robił. Udziela też dokładnych informacji jak postępować po zabiegu. No i jest bardzo uprzejmy, sympatyczny. Wprowadza taką atmosferę że nie sposób się denerwować. Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Arlena Tułodziecka

ul. Cicha 12/39
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Profesjonalistka w swoim zawodzie. Ma podejście do dzieci jak i starszych pacjentów. Leczę się u niej już kilkanaście lat całą rodziną i jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia. Polecam każdemu takiej pani stomatolog.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Ewa Górska

Prywatny Gabinet Lekarski
Korczaka 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła ,delikatna,nawet leczenie kanałowe u niej nie boli,w razie nagłego bólu zęba zawsze przyjmie na wizytę.minusem są jedynie opóżnienia wizyt, plusem niskie ceny.Polecam

lek. dent. Ewa Gusiew

Chirurg stomatolog, Protetyk

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam
{'id': 20434, 'name': u'Mi\u0144sk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Ortodonta

Focus Dental Clinic
ul. Warszawska 141
Mińsk Mazowiecki

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

lek. dent. Dorota Zawadka-Zielińska

Dąbrówki 39/9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo fachowa dentystka, miła, sympatyczna, bardzo dobre podejście do pacjenta, oby więcej takich ludzi w zawodzie.
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Emilia Augustyniak

Fourmed Przychodnia Specjalistyczna
Świętokrzyska 30
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani doktor jest przemiła, spokojnie i dokładnie wykonuje zabiegi, tłumaczy co się dzieje. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

Jacek Tyburski

Protetyk, Stomatolog

Warszawska 161 pok./108
05-300 Mińsk Mazowiecki

Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie! Lekarz z powołania, który zawsze ma czas dla pacjenta i jest naprawdę empatyczny, gotowy odpowiedzieć na pytania i skutecznie doradzić. Kiedyś unikałam dentystów jak ognia, ale Pan Doktor swoją postawą sprawił, że już zawsze będę stałą pacjentką jego gabinetu - przyjadę nawet z drugiego krańca Polski :) Dodam jeszcze, że Pan Doktor ma nowoczesny sprzęt i zawsze dokładnie analizuje sytuację zanim podejmie jakiekolwiek działania. Bardzo ...
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Jolanta Chróścicka-Wróbel

Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Cóż za samą kontrolę zapłaciłam 100 pln, nie ukierunkowała leczenia roztaczając bliżej nieokreślone scenariusze postępowania leczenia mojej wady zgryzu, na konkretne pytania do kogo zwrócić się z dalszym leczeniem - nie potrafiła mi odpowiedzieć.

lek. dent. Agnieszka Zawadka-Prus

Dąbrówki 39/9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jedna wielka tragedia, wychodząc z gabinetu nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać, wizyta rodem z memów o NFZ, leczenie zęba trwało 8 minut, plomba nie została dopasowana do zgryzu i przeszkadza w gryzieniu, po zakomunikowaniu tego usłyszałam „to się wytrze z czasem”

lek. dent. Grażyna Górecka

Protetyk, Stomatolog

Mińsk Mazowiecki

Nieprzyjemna zepsuła mi zęby odradzam chodziłam do tej stomatolog będąc dzieckiem mam zepsuty zgryz tak że nie da się już nic zrobić Mam traumę

lek. dent. Michał Witecki

Kościuszki 24/11

lek. dent. Stanisława Miłkowska

Florencja 8 A

lek. dent. Anna Abramowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18

lek. dent. Marta Kowalczyk