Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka

Prywatny gabinet stomatologiczny
Piłsudskiego 1D
Stoczek Łukowski

empatyczny, miły i rzeczowy lekarz z dużą wiedzą. szybka ocena i sprawnie ukierunkowane leczenie. wszystko bardzo profesjonalnie. polecam!

Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
ul. Armii Krajowej 13/89
Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Bardzo miła pani, zawsze mnie ujmuje opiekuncze podejscie pani doktor. no i zabki tez robi ladnie ;)

Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii CCS LUDNA
ul. Ludna 10 a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

Stomatolog Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

Plus-Dent
ul. Łużycka 42/48
Kurdwanów, Kraków

Profesjonalizm i postawa skierowana w stronę pacjenta idą u Pani Doktor w parze. Otwarta i bardzo uprzejma. Zawsze precyzyjna w wyjaśnianiu przebiegu leczenia. Szczerze polecam!!!

Gabinet stomatologiczny – Albadent
ul. H. Sienkiewicza 24
Wadowice

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko ...

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, bo nigdy nie wiadomo czy nie wyjdą jakieś komplikacje wymagające dodatkowego czasu. Choć ja byłem ostatnio tam dwa razy i czekałem zaledwie 10 minut.

Jest sprzęt, jest wiedza, doktor nie boi się trudnych przypadków, mogę z całego serca polecić ten gabinet.

Opinia dodana przez: ja
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Opinia dodana przez: Anatol

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))