Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Opinia dodana przez: Anatol
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390, Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834, Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003, Białystok

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

Stomatolog Kraków dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001, Kraków

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

Opinia dodana przez: Ula Tomczyk ula.tymoszczuk

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540, Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502, Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A
01-887, Warszawa

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796, Bydgoszcz

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6
02-972, Warszawa

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Łukasz