Stomatolog Nowy Dwór Gdański

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

82-100 Nowy Dwór Gdański

W kategorii uprzejmość doktor Krasnowski powinien dostać 6! Najsympatyczniejszy ze znanych mi stomatologów.

Opinia dodana przez: Kate
Stomatolog Nowy Dwór Gdański lek. dent. Paweł Staroń

ulica Kopernika 5
82-100 Nowy Dwór Gdański

Swietny lekarz i bardzo bardzo sympatyczny facet. Polecam kazdemu, z moja osemka poradzil sobie w 10 minut. Szkoda, ze jestem tylko przejazdem bo z pewnoscia bylby to moj ulubiony lekarz.

Opinia dodana przez: Patrycja

82-100 Nowy Dwór Gdański

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............

Opinia dodana przez: Jarosław

ulica Kopernika 5
82-100 Nowy Dwór Gdański

Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Po leczeniu kanałowym gdy znieczulenie ustąpiło w ogóle nie czułem bólu. Następnego dnia również bardzo dobrze się czułem. Napewno nie będę już szukał innego specjalisty bo lepszego nie znajdę. Ceny również bardzo dobre, także nic tylko leczyć zęby bo drugi raz nam nie wyrosną. POLECAM

Opinia dodana przez: WILQ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki Partnerskiej Lekarzy Wojciech Dobrzyński i Grzegorz Brzuszek
ul. Warszawska
82-100 Nowy Dwór Gdański

Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta a zwłaszcza do dzieci. Powiem że po mistrzowsku oswoiła moją córeczkę, która już się cieszy na kolejną wizytę bo za każdym razem gdy jest grzeczna dostaje prezent. Miła kompleksowa obsługa. Polecam.

Opinia dodana przez: Justyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UŚMIECH"
Sikorskiego 2
82-100 Nowy Dwór Gdański

Niepubliczny Zakład Medycyny Szkolnej i Promocji Zdrowia "SZKOLMED"
Mickiewicza 10

lek. dent. Waleria Szczuko