Stomatolog Nowy Targ

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%

lekarz Jadwiga Bielecka-Denenfeld

Parkowa 14
Nowy Targ

Wspaniały lekarz, na prawdę polecam. Dzisiaj to trudno znaleźć takich dobrych lekarzy, to lekarz z powołania.

lek. dent. Agnieszka Sikorska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
Nowy Targ

Polecam!!! Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam a odwiedziłam wielu... Przede wszystkim zna sie na rum co robi;)

Opinia dodana przez: lr

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

None
ul. Szaflarska 73
Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam

Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Barbara Cygan

Ku Studzionkom 12
Nowy Targ

Chodzę juz kilka lat do Pani doktor i nigdy nie wyszlam nie zadowolona - wszystko fajnie zrobione , bezboleśnie , a rwanie zęba , czy tak jak w moim przypadku samego korzenia - bez problemów. zdj rtg, znieczulenie , 2 min i gotowe. polecam :)

Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Maciej Rajski

Specjalistyczne gabinety lekarskie
Krzywa 14
Nowy Targ

Gdyby nie odleglosc, korzystalabym nadal z uslug Pana dr., dlatego mam nadzieje, ze znow zacznie leczyc w okolicach Krakowa.

Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Piotr Bałajewicz

Krasińskiego 2
Nowy Targ

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi

Opinia dodana przez: Goooo

lek. dent. Szymon Żuławiński

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
Nowy Targ

Jest trochę drogawy , ale warto dać te pieniądze bo robi bardzo dokładnie sumiennie polecam z całą odpowiedzialnością

Dariusz Kotarba

RTG, Stomatolog

Kowaniec 91
Nowy Targ

Punktualny, wie co robi i juz pare lat u niego leczylam zeby i jak narazie wszystko w porzadku