Stomatolog Nysa

lek. dent. Justyna Babiak

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

lek. dent. Łukasz Owczarek

None
Sudecka 8a
Nysa

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Marek Chlipała

Prywatny Gabinet Lekarski
Prusa 23 lok. 3
Nysa

Jest to najlepszy stomatolog w Nysie. Jak siadasz na fotelu przyjemna atmosfera pozwala zapomnieć o wszystkim czego się boisz. Wykonanie jest profesjonalne. Godny polecenia!

lek. dent. Ewa Gibała

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

lek. dent. Małgorzata Schutterly

None
Kom. Eduk. Narod. 53/1
Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Tomasz Chudy

Prywatny Gabinet Lekarski
Chodowieckiego 9
Nysa

Widać od razu, że ten facet wie co robi. Rwałem zęba u innego dentysty i nie dał sobie rady. Nikt nie chciał mnie przyjąć. Pan Tomasz dokończył ekstrakcję sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc.

Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Beata Bąk

Celna 21 lok. 3
Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje)
- Pani doktor jest ...

- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem.
Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci.
Moje uzebienie, mieli okazje ogladac miedzy innymi specjalisci we Wroclawiu i Warszawie i zawsze slyszalem, ze mam bardzo dobrego stomatologa.

Opinia dodana przez: yarro harnas

lek. dent. Beata Nowakowska-Noga

Praktyka Stomatologiczna lek.stom.Beata Nowakowska Noga
mariacka
Nysa

Korzystam z usług gabinetu pani Beaty od wielu lat jestem bardzo zadowolony miła profesjonalna obsługa z rozsądnymi cenami POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Robert

Marek Jodełka

Protetyk, Stomatolog

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Ania

Małgorzata Dembicka

Nysa

Najlepsza dentystka u jakiej byłem. Miła, zawsze uśmiechnięta i ze świetnym podejściem do pacjenta. W końcu nie sprawiają mi problemu wizyty u dentysty! Szczerze polecam!