Stomatolog Nysa

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Opinia dodana przez: Aga

Prywatny Gabinet Lekarski
Prusa 23 lok. 3
48-300 Nysa

Jest to najlepszy stomatolog w Nysie. Jak siadasz na fotelu przyjemna atmosfera pozwala zapomnieć o wszystkim czego się boisz. Wykonanie jest profesjonalne. Godny polecenia!

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
48-304 Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

Kom. Eduk. Narod. 53/1
48300 Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Widać od razu, że ten facet wie co robi. Rwałem zęba u innego dentysty i nie dał sobie rady. Nikt nie chciał mnie przyjąć. Pan Tomasz dokończył ekstrakcję sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc.

Opinia dodana przez: Piotr

Celna 21 lok. 3
48-300 Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje)
- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Poniewaz jedynym minusem sa ...

- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem.
Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci.
Moje uzebienie, mieli okazje ogladac miedzy innymi specjalisci we Wroclawiu i Warszawie i zawsze slyszalem, ze mam bardzo dobrego stomatologa.

Opinia dodana przez: yarro harnas

ulica Mariacka 18/2
48-304 Nysa

Korzystam z usług gabinetu pani Beaty od wielu lat jestem bardzo zadowolony miła profesjonalna obsługa z rozsądnymi cenami POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Robert

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Ania

Najlepsza dentystka u jakiej byłem. Miła, zawsze uśmiechnięta i ze świetnym podejściem do pacjenta. W końcu nie sprawiają mi problemu wizyty u dentysty! Szczerze polecam!