Stomatolog Oborniki

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

Opinia dodana przez: Ada

Aniceta Stępińska-Krochmalska

Półwiejska 17
Oborniki

wystawiam pierwszego pozytywa, w 100% zasłużonego,słowna i bardzo zaangażowana.Kontakt telefoniczny bez problemu. POLECAM! pozd

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
Oborniki

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd żaden inny dentysta nie zwrócił mi uwagi. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Honorata

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)

Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Mirosław Żukowski

None
PIłsudskiego 76

Trzymajcie się z daleka!
Przez tego dziadka straciłem zdrowego zęba. Beznadziejne podejście, beznadziejny sprzęt, beznadziejny lekarz.
Poszedłem z bólem zęba, ...

Trzymajcie się z daleka!
Poszedłem z bólem zęba, przewiercił mi go na wylot, ząb miał dwa kanały, a on wwiercił się w środek pomiędzy nimi. Na rentgenie u innego dentysty okazało się, że stan zapalny miałem w zębie obok, a ten, który musiałem przez Żukowskiego wyrwać, był zdrowy. Niech się cieszy, że nie pozwałem go do sądu. Wszystkim odradzam tego rzeźnika.

Opinia dodana przez: Pacjent