Filtruj terminy

lek. dent. Arkadiusz Żurek

lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo polecam ten gabinet. Profesjonalizm, podejście do pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera to atuty tego miejsca. Poza tym ceny nie zwalaja z nóg i pacjent wie za co płaci.
Opinia dodana przez: Cater

lek. dent. Karolina Babiuch

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
32-300 Olkusz

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mariusz Gizicki

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz, profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Odwiedzam ten gabinet od lat, i zawsze jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Kazik

lek. dent. Renata Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty

Zbigniew Gonciarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

Świetny Pan Doktor! Leczę się u Pana Gonciarczyka już 7 lat i jestem bardzo zadowolona! Moje zęby były w fatalnym stanie- okropnie krzywe, poza tym są szerokie, co wyglądało tragicznie. Niektórzy dentyści mówili mi, że raczej nic nie da się z tym zrobić i moje zęby nigdy nie będą idealnie proste. Trafiłam jednak do doktora Gonciarczyka, który dobrał aparat, zastosował odpowiednie leczenie i co? Zęby są prawie perfekcyjnie proste! Jeżdżę ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Izabela Rup-Mastalerz

ul. Jaśminowa 4
32-300 Olkusz

Świetny lekarz. Wszystkich pacjentów traktuje z wielką uwagą, nie ma leczenia "na szybko". Każda czynność wykonywana przez Panią Doktor jest omawiana, leczenie dokładnie wyjaśniane. Wspaniałe podejście do pacjenta, dla którego wizyta u stomatologa nie koniecznie kojarzy się z przyjemnością. Nigdy się nie czeka w kolejce, świetnie umawiane godziny. Wyjątkowo uprzejma, czystość w gabinecie wręcz wzorcowa. Potrafi doradzić lekarzy, którzy powinni skonsultować bardziej skomplikowane przypadki. Zdecydowanie godna polecenia! Najlepszy stomatolog z ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Tomasz Curyło

32-300 Olkusz

,, doskonały, bylem u Supernak Bobko w Olkuszu i ona nie dala rady usunąć złamanego instrumentu w korzeniu a on bez problemu to zrobił , polecam
Pani dr Maria jest bardzo mila i uprzejma i to wszystko co moge powiedziec na plus.Leczylam zeby ja i moja corka,robilam mosty,zostawilam duzo pieniedzy.Moja corka robi powtorne leczenie,nawet kanalowe,gdyz zeby byly leczone niestarannie.Ja musialam usunac 2zeby nadmiernie spilowane,gdyz proteza byla zle wymierzona.Korony porcelanowe,ktore mialy mi sluzyc nawet 25lat,po 10latach most jest do wymiany.Poodrywaly sie jakies paski,widac metal.,zle dopasowany most i za korone wchodzilo jedzenie,dzisiaj zeby do leczenia.Drugi,maly mostek po 3latach ...

Dorota Supernak-Bobko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "hypermed" - centrum stomatologiczno-medyczne
RABSZTYŃSKA 9
32-300 Olkusz

Koniecznie muszę podzielić się swą opinią. Pani dr Barbara Gierat- Kucharzewska to żywe złoto! Jako jedyna stomatolog w okolicy, bez mrugnięcia okiem podjeła się niebezpiecznego przedsięwzięcia i wraz z asystentką odważyły się wejść na oddział COVID-owy, żeby ratować mojego tatę. Panie wykonały zabieg usunięcia zepsutych zębów, które były źródłem zakażenia organizmu sepsą. Mogę stwierdzić, że uratowały życie mojemu tacie. Do gabinetu dr Gierat- Kucharzewskiej od tego momentu przyjeżdzamy leczyć zęby ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Marta Glanc

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Zdecydowanie TAK. Jest jedną z najlepszych dentystek. Chodzę do niej od bardzo młodych lat.

Barbara Kucharzewska-Malik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

TRAGEDIA GRUBIAŃSTWO ITP. Zadzwoniłem żeby ustalić żonie termin wizyty konsultacyjnej na usunięcie 4 ósemek. Zapytałem czy potrzeba skierowanie, zdjęcie itp. Uzyskałem odpowiedź że nie trzeba skierowania a zdjęcie jak jest to przynieść a jak nie ma to nie robić bo mają swój aparat i zrobią w ramach usługi. Pojechaliśmy z żoną, ( 1 godzina drogi ) czekaliśmy 1,5 godziny bo trwał zabieg ( nie ustalają wizyt na godziny ) po ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Natalia Górnik

Kościuszki 30
32-300 Olkusz

Zdecydowanie nie polecam! Pani Doktor dwukrotnie zbagatelizowała informacje o moich dolegliwościach, co długofalowo skutkowało poważnym i kosztownym leczeniem. Trzy dotychczas leczone zęby u Pani Doktor, dają mi dolegliwości bólowe. Atmosfera służbistyczna i nieprzyjemna.

lek. dent. Ewa Piątek-Kopeć

Kr. Kaz. Wielkiego 60