Stomatolog Olsztyn

Stomatolog dziecięcy

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Dajtki, Olsztyn

Polecam Panią Doktor , pełen profesjonalizm, kompetencje, właściwe podejście cierpliwość. Mozna oddać leczenie zębów w jej rece.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Janina Nogal

Dajtki, Olsztyn

Pani Nogal jest profesjonalistka w 100%, leczy to, co trzeba, zawsze na biezaco z nowinkami medycznymi. Polecam kazdemu.

lek. dent. Paweł Grzegorz Burek

Prywatny Gabinet Lekarski
Kleeberga 1 B
Dajtki, Olsztyn

Cierpliwy ,bardzo dokładny,konkretny.Zawsze wszystko wytłumaczy,ceni czas swój i pacjenta.Po prostu najlepszy.

Opinia dodana przez: A

lek. dent. Małgorzata Nosek

Prywatny Gabinet Lekarski
Niedziałkowskiego 4 lok. 2
Dajtki, Olsztyn

Doskonała specjalistka. Od lat jestem stałym klientem i nigdy nie zostałem pozbawiony pomocy.

lek. dent. Lidia Nazdrowicz-Rutecka

al. marsz. Piłsudskiego 54
Dajtki, Olsztyn

Pani doktor jest dobrym, cierpliwym i humanitarnym lekarzem. Zna się na rzeczy, cieszę się, że do niej trafiłam bo od razu rozpoznała co mi dolega.

Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Małgorzata Piwowar

Pana Tadeusza 6 lok. 18
Dajtki, Olsztyn

bardzo dobra pani stomatolog. przyjęła mnie z bólem zęba i bardzo delikatnie się nim zajęła. Oczywiście było to leczenie kanałowe. Kobietka twierdząc, że ząb już mam czysty i tak mimo wszystko wrzuciła tam lekarstwo na wszelki wypadek. Za kilka dni znów mam się tam wybrać. Polecam

lek. dent. Piotr Pietruszczak

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny Piotr Pietruszczak
Jaroty, ul. Stawigudzka 7/D
Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry dentysta, polecam, widać, że zna się na robocie. Wszystko dobrze tłumaczy i nie wybiera najdroższej opcji, przynajmniej u mnie tak było. Poza tym bardzo przyjemny w rozmowie, budzi zaufanie

Opinia dodana przez: Bartłomiej

lek. dent. Olga Serguć

None
ul. Tadeusza Kościuszki 50
Olsztyn

Nie wiem jak Pani to robi, ale nawet zastrzyk w Pani wykonaniu nie boli. Bardzo polecam!
Pani Olga ma bardzo ...

Pani Olga ma bardzo profesjonalne podejście. Bardzo dziękuję za uratowanie ząbka:)

dr hab. n. med. Krzysztof Dowgierd

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Lekarz godny polecenia.Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem,który podchodzi z taką pasją i zaangażowaniem do swoich pacjentów.Lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Olga Lenckowska

None
Kromera Marcina 8
Olsztyn

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, z ludzkim podejściem do Pacjenta. Jest miła, uprzejma i z tego co widziałam, to przyjmuje z bólem nawet gdy ktoś się wcześniej u Pani Dr nie leczył. Nie odsyła z kwitkiem. Trzeba też umieć zrozumieć jej podejście do Pacjenta. Na samym początku się jej bałam, ale teraz szczerze polecam:)

Opinia dodana przez: Lidka