Lekarze Stomatolog Olsztyn

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Olga Serguć

ul. Tadeusza Kościuszki 50
10-513 Olsztyn

Bardzo profesjonalna. Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Polecam. Zgadzam się z pozostałymi opiniami - zastrzyki w wykonaniu Pani Olgi Serguć nie bolą 😊
Opinia dodana przez: Justyna
Pani Nogal jest profesjonalistka w 100%, leczy to, co trzeba, zawsze na biezaco z nowinkami medycznymi. Polecam kazdemu.

Aleksandra Dornowska-Pytlowany

Stomatolog dziecięcy

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Polecam Panią Doktor , pełen profesjonalizm, kompetencje, właściwe podejście cierpliwość. Mozna oddać leczenie zębów w jej rece.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Beata Aszkiełowicz

Kętrzyńskiego 5 lok. 8a
10-506 Olsztyn

Jest to kolejny stomatolog z jakim miałem do czynienia. Jakość usług jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z zębami. Mi Pani doktor pomogła jak na razie w każdej sprawie, a tych trochę już na przestrzeni pewnego okresu być

lek. dent. Lidia Nazdrowicz-Rutecka

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn

Szczerze polecam. Pani Lidka niczego się nie boi i wszystko da radę zrobić. A cierpliwości to jej starczy na kilku lekarzy.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Paweł Grzegorz Burek

Kleeberga 1 B
10-693 Olsztyn

Cierpliwy ,bardzo dokładny,konkretny.Zawsze wszystko wytłumaczy,ceni czas swój i pacjenta.Po prostu najlepszy.
Opinia dodana przez: A

lek. dent. Małgorzata Piwowar

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Znakomity stomatolog z wieloletnią praktyką. Korzystam z usług Pani Doktor od wielu lat. Bardzo kompetentna, punktualna, delikatna, życzliwa... Nie zostawi pacjenta bez pomocy. Serdecznie rekomenduję i polecam! Najlepszy stomatolog w Olsztynie :-)
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Romuald Muczyń

Chirurg stomatolog

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Najlepszy stomatolog. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ratuje najtrudniejsze przypadki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Joanna

Elżbieta Lachowicz

Ortodonta, Stomatolog

Al. Wojska Polskiego 61/2
10-290 Olsztyn

Polecam miła profesjonalna obsługa ,super podejście do dzieci.

lek. dent. Małgorzata Nosek

Niedziałkowskiego 4 lok. 2
10-345 Olsztyn

Jestem pacjentką dr. Nosek od kilkunastu lat. Cudowny człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Polecam wszystkim.

lek. dent. Elżbieta Andrzejewska

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Olsztyn

NAJLEPSZY LEKARZ NA WARMII I MAZURACH NAPRAWDE POLECAM

lek. dent. Anna Dudzińska-Filkiewicz

Kołobrzeska 1 lok. 4
10-442 Olsztyn

Polecam Panią doktor. Kompetentny i mądry chirurg. Zabieg u niej przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

lek. dent. Anna Nazarowicz-Kijko

Pracownia Cytologiczna
Liliowa 15/U2
11-041 Olsztyn

Pani Doktor bardzo mila, znajaca sie na rzeczy. Wszystko robi bezbolesnie. Polecam w 100%. Jedyny maly minus to ceny. W porownaniu to innych lekarzy jest troche drogo.

lek. dent. Olga Lenckowska

Kromera Marcina 8
10-130 Olsztyn

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, z ludzkim podejściem do Pacjenta. Jest miła, uprzejma i z tego co widziałam, to przyjmuje z bólem nawet gdy ktoś się wcześniej u Pani Dr nie leczył. Nie odsyła z kwitkiem. Trzeba też umieć zrozumieć jej podejście do Pacjenta. Na samym początku się jej bałam, ale teraz szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Lidka

lek. dent. Ewa Królikowska

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

REWELACJA ! POLECAM GORĄCO . WSZYSTKO Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI . KOBIETA O WSPANIAŁYM SERCU , PIĘKNA , MĄDRA , TYTAN PRACY ITP. MOŻNA WYMIENIAĆ MNÓSTWO PRZYMIOTNIKÓW ................................... ALE I TAK ZABRANIE SŁÓW UZNANIA .
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Izabela Sokołowska

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Olsztyn

Przesympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Przyjęła mnie w wigilię po mojej uprzednionocnej wizycie na pogotowiu. Bardzo dokładna i wyrozumiała. Polecam gabinet państwa Sokołowskich.

lek. dent. Anna Dudko

Gabinet
Skłodowskiej 27
Olsztyn

Gorąco polecam!!!!!!! Fachowo, mile i z uśmiechem. Od kiedy leczę zęby u Pani doktor przestałem bać się dentystów.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Lubomiła Racka

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

leczyłam zęby i zrobiłam sobie licówki u Pani doktor jestem bardzo zadowolona poleciłam wszystkim moim znajomym i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Julia Jędrzejczyk-Załęcka

Al. Niepodległości 87A/11
10-045 Olsztyn

Powiem krótko. Pani doktor to dusza człowiek. Pomogła mi bardzo dobrze i pełna profesja. Miła uprzejma i nie zostawia pacjenta nawet jakby miała pracować dłużej. Gorąco polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Lubomir