Stomatolog Opoczno

lek. dent. Artur Barański

Kołomurna 7
Opoczno

Bardzo Dobry i Miły Lekarz Poświęćił mi Bardzo Dużo Czasu Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Anna Murawska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "VITA-MED"S.C.IWONA BRYSZEWSKA-CYNIAK,PAWEŁ CZEKAŃSKI,BARBARA KOSNO,MAREK ORCIUCH
ul. Partyzantów 1A
Opoczno

Swietny stomatolog, w trakcie wizyty caly czas pyta pacjenta czy wszystko w porządku, wszystko tłumaczy, jasno przedstawia koszty leczenia żeby pacjent mogl sobie rozplanowaćy wizyt. Wspaniale podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: ola

lekarz Olga Antoniewa

Prywatny Gabinet Lekarski

Opoczno

Bylem bardzo zadowolony z uslugi w wymaganym zakresie,informacje na temat leczenia tez pierwsza klasa. Polecam Pania.

lek. dent. Katarzyna Marzec-Wojciechowska

None
Wyszyńskiego 5/16
Opoczno

Trafiłem do doktor Wojciechowskiej przypadkiem, bardzo miła pani, jestem zadowolony z postępów leczenia

Izabela Biskup

Prymasa Wyszyńskiego 2b
Opoczno

pełny profesjonalizm,do tego miła.Wyleczyła mi zęba kanałowo i już 2 lata jest ok.Tego samego zęba p.Olga Antoniewa na podstawie zdjęcia rtg zakwalifikowała do wyrwania.

Grażyna Drzwoska

Opoczno

polecam, jezeli chodzi o wyrwanie zęba.

polecam, jezeli chodzi o wyrwanie zęba.

lekarz Jadwiga Wagner

Opoczno

Amator - nie Pani Jadwiga bo nie miałem przyjemności lecz jej mąż.

Człowiek leczył mi przez ok 5 miesięcy ...

Amator - nie Pani Jadwiga bo nie miałem przyjemności lecz jej mąż.

Człowiek leczył mi przez ok 5 miesięcy ząb (porządnie uszkodzony + kanały).
Nie wiem jaki był powód ale (nieuwaga, niewiedza):
- zapomniał wyczyścić mi kanał (były dwa jeden został oczyszczony i przetkany do końca),
- zamiast wypełnienia kanałów w zębie znalazła się wata ! - dentysta który to znalazł był przerażony,

Jak się o dowiedziałem - pewnego wieczoru nawiedził mnie potworny ból zęba (nie przespana noc, spuchnięta twarz),
Rano dowiedziałem się o przyczynach.

Szczerze NIE polecam.

lek. dent. Ewa Czyżewska

None
Partyzantów 1A
Opoczno

Z taką beznadziejnością nie spotkałem się jeszcze nigdy, niechlujstwo i brak jakichkolwiek kompetencji. Nie skorzystam - dziękuję!

Opinia dodana przez: Henio