Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Osiny

- 3 lekarzy
+3 więcej

None
Osiny 1
Szadek

Średnia ocen: 1,0/5

Pierwszy raz piszę w internecie opinię o lekarzu ale ten sobie zasłużył. Byłam u niego kilka razy, sama i z ...

Pierwszy raz piszę w internecie opinię o lekarzu ale ten sobie zasłużył. Byłam u niego kilka razy, sama i z dzieckiem (Na nfz .. może to wszystko tłumaczy). Nie słucha co się do niego mówi i ciągle twierdzi, że jestem zdrowa, dziecko zdrowe i zwolnienia nie potrzeba. Ok, rozumiem, czasem może i nie trzeba ale jak przychodzę po 1,5 miesiąca nieprzerwanej infekcji, w tym 1 kuracji antybiotykiem (zapisanym zresztą przez niego), z żółtym katarem i bolącymi zatokami a on twierdzi, że to tylko przeziębienie i mogę iść do pracy. Super. Na moje zdziwienie odparł, że on jest bardziej ode mnie chory i jakoś do pracy przyszedł. Tylko co mnie to obchodzi? Skąd wie jak ja się czuję, skoro w sumie nawet nie dopyta i jakim prawem porównuje do siebie? Panie doktorze, jeśli pan jest chory to nikt panu pracować nie każe. Ja bym chciała w końcu się wyrwać z nieustannej infekcji a nie ciągle zasuwać resztkami sił. Z łaski dostałam 2 dni zwolnienia i krople z antybiotykiem do nosa ..(serio? Daje się takie na przeziębienie??)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Mzimu
+2 więcej


Poznańska 75
Opatów

Średnia ocen: 1,0/5

Nie miły, nie kompetentny. Zero podejścia do pacjenta. Przy powtórnym bólu galowy i wysokim ciśnieniu nawet nie zlecił dodatkowych badań, ...

Nie miły, nie kompetentny. Zero podejścia do pacjenta. Przy powtórnym bólu galowy i wysokim ciśnieniu nawet nie zlecił dodatkowych badań, tylko przepisał tabletki przeciw bólowe i kazał czekać w kolejce do neurologa 2 miesiące. Skończyło się to wieczorną wizyta na pogotowiu.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

None
Osiny 99
Osiny

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat