Lekarze Stomatolog Ostrołęka

dr Sylwia Lewowska

IPL
Gorbatowa 7d m. 23
Ostrołęka

Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.

Wanda Dobrzyńska

Wodnika 11
Ostrołęka

Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do każdego pacjenta- zabawna, ciepła, delikatna i pewna swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam- jedyny lekarz stomatolog, z którego jestem w Oce zadowolona.

lek. dent. Piotr Bar

NZOZ "Alergo-Dent" Ewa Maria Bochyńska-Bar
Gen. Antoniego Madalińskiego 27/49
07-410 Ostrołęka

I am very satisfied after the visit. Doctor Piotr is very communicative, kind, he explains the treatment in details and listens to the patient. I am definetely coming back again. I strongly recommend his service. Doctor extracted my wisdom tooth quickly and painlessly. He is very professional and speaks English. Jestem usatysfakcjonowana po wizycie. Doktor Piotr jest komunikatywny, mily, wyjaśnia, jak przebiegnie zabieg i słucha pacjenta. Na pewno jeszcze wrócę ...
Opinia dodana przez: Szczery

Beata Bieńkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kościuszki 49
Ostrołęka

super dentysta dla dziecka ! Moja 5 letnia córka była tak zafascynowana opowieściami pani dr podczas borowania, ze nawet nie poczula kiedy dr zaczela leczyc zabka. Do tego wszystko wytlumaczyła w jezyku dziecka (np. teraz wygonimy robaczki i popsiukamy taka magiczna wodą) :)

lek. dent. Aleksandra Guzy-Świrska

gen. Madalińskiego 27 lok. 49
07-410 Ostrołęka

Dobra solidna Pani stomatolog.Leczę zęby na NFZ w przychodni NZOZALERGO-DENT na Madalińskiego i jestem zadowolony z jakości wykonywanych usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: JERZY

lek. dent. Mirosław Suchcicki

Chirurg stomatolog

11-go Listopada 2/35
07-400 Ostrołęka

20 lat temu robiłem sporo zebów u Mirosława i do dziś nic z nimi się nie dzieje . Z całego serca polecam . Niektóre zęby miały tylko boczne scianki i nadawały się do wyrwania ale spróbowaliśmy je uratować bo wyrwać to żaden problem. Mam je do dziś :) POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. dent. Katarzyna Budna

Prądzyńskiego 4 lok. 37
07-410 Ostrołęka

Profesjonalnie, dokładnie, delikatnie i sympatycznie. Pani doktor zawsze tłumaczy przebieg leczenia, co minimalizuje stres :) Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

Marek Budźko

gen. Gorbatowa 20a lok. 12
07-410 Ostrołęka

Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslugi, podejscia do pacjenta,czasu jaki P.Doktor poswiecil mi w czasie skomplikowanego leczenia zebow.Zdecydowanie TAK ! polecam wszystkim,ktorych bola zeby.

lek. dent. Dorota Brzostek

Gorbatowa 19
07-410 Ostrołęka

Bardzo przyjemna doktor, ma super podejście dla dzieci. Korzystam usług Pani doktor całą rodziną i jestem zadowolona.

lek. dent. Michał Kurpiewski

Kościuszki 49
Ostrołęka

Bardzo dobry stomatolog! Korzystam od wielu lat. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo miły. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Beata Truszkowska

Gabinet
Marii Korzeniowskiej 2
Ostrołęka

Byłem bardzo dobrego zadania ale niestety się zmieniło. Przyszedłem na umówioną wizyte (o godzinie podanej przez panio doktor)i zastałem zamkniętyy gabinet i bramę. Czekałem 30 minut i poprostu poszedłem. Nie wporządku trochę

Jadwiga Zawadzka

6 Września 1
Ostrołęka

Leczyłam trzy zęby. Wszystko jest w porządku. Doświadczenie i uprzejmość. Pomimo upływu 12 lat od leczenia pierwszego zęba u pani doktor , wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Kaśka

lek. dent. Bożena Suchcicka

Pileckiego 3/16
07-410 Ostrołęka

Polecam pani Bożenka bardzo miła i jestem zadowolony z usługi i polecam wszystkim znajomym i też są zadowoleni A.O

lek. dent. Maria Szumowska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Wesoła 14
07-400 Ostrołęka

Chodziłam do niej jakieś 9 lat temu i do tej pory sobie pluję w twarz. Nie wyprostowała mi zębów i złożyła na to, że mam nieodpowiedni kształt zębów. Mało tego uszkodziła mi nerw w jedynce przez co ząb jest martwy i siny. Jestem załamana :(
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Kamila Czasiuk

Tęczowa 6
07-410 Ostrołęka

Pani chciala naciągnąć mnie na.skomplikowane i kosztowne jakies porcelany bo rzekomo nic innego sie nie da ząb byl bez problemu zrobiony koło wordu za 120zl drugi zab do wyrwania i implant 5 tysi a zrobiony 3 wizyty po 120 oszustwo

lek. dent. Maria Kowalczyk

Chirurg stomatolog

Starosty Kosa 14
07-400 Ostrołęka

poprostu kicha nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

lek. dent. Anna Netkowska

Kilińskiego 24
07-410 Ostrołęka

Nie polecam. Nie uprzejma, zero wytłumaczenia co robić a czego nie po wykonaniu wypełnienia. cokolwiek od siebie - zero

Witold Białobrzeski

Kołłątaja 13