Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Piekary Śląskie

lek. dent. Izabela Caban-Pawlak

Sowińskiego 9
41-940 Piekary Śląskie

Naprawdę Pani doktor jest super, odratowała mi zęba, którego poprzedni lekarz chciał mi usunąć! To stomatolog zdecydowanie nastawiony na leczenie, a nie na wyrywanie. Jest kompetentna i leczy zęby tak, że służą potem na długi czas :) Wiem, bo cała moja rodzina leczy u Pani dr zęby od dobrych paru lat. POLECAM

dr hab. n. med. Arkadiusz Dziedzic

ul. Gen. Maczka 13
Piekary Śląskie

Jeden z najlepszych lekarzy stomatologów, jakich spotkałam. Bardzo wysoki poziom, jeśli chodzi o podejście do pacjenta oraz wykonywane czynności. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

Beata Tebinka

ul. Maczka
Piekary Śląskie

Od kilkunastu lat "bałam" się dentysty. Po nieudanej próbie wyrwania mi zęba kilkanaście lat temu zaprzestałam chodzenia do stomatologa. Ale niedawno usłyszałam o tej znakomitej Pani Doktor i jestem pod wielkim wrażeniem. Fachowo, profesjonalnie a zarazem delikatnie, bezboleśnie. Polecam w 1000000%.

lek. dent. Paulina Rygałło

41-940 Piekary Śląskie

Profesjonalne podejście w każdym aspekcie! Polecam usługi świadczone przez p. Paulinę-lekarza stomatologa! 💪😊
Opinia dodana przez: Tomasz D. G-T

lek. dent. Elżbieta Borowiec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Mariusz Geremek

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Świetne podejście do trudnej pacjentki, profesjonalne wykonanie, polecam wszystkim którzy mają obawy przed wizytą u stomatologa.

lek. dent. Joanna Korkosz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Stomatolog godna polecenia,ma bardzo odpowiednie podejście również do dzieci. Chodzimy rodzinnie. Po latach z wyleczonymi zębami nigdy nie było żadnych problemów. Kultura osobista, fachowość i podejście do tych z "przejściami" stomatologicznymi na szóstkę.
Opinia dodana przez: Estera

lekarz Lucyna Adamiec

41-940 Piekary Śląskie

Genialny stomatolog! Wysoki poziom wiedzy, umiejętności i kultury osobistej. Wspaniałe podejście do małych dzieci.

lek. dent. Paweł Kłosiński

Generała Ziętka 20
41-940 Piekary Śląskie

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Marta Twardokęs

41-940 Piekary Śląskie

Polecam bardzo.Dzięki pani Marcie pozbylem się strachu do dentysty :) Bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Justyna Kaleta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUO-DENTAL
Marii Curie-Skłodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

Dentysta z powołania 😊 bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczy przyczyny problemów z zębami. Profesjonalistka w swoim fachu.
Opinia dodana przez: mirek

lek. dent. Ewa Buszkiewicz

Stomatologia Protetyka
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo miła i profesjonalna dentystka, krótki czas oczekiwania na wizytę.

lek. dent. Rafał Pawlak

ul. Diamentowa 3
41-940 Piekary Śląskie

Super Lekarz - naprawde polecam wszystkim. Mieszkam w Niemczech, w Niemczech chciano mi wstawiac Inplantaty, Pan Rafal Pawlak bez inplantatow wyleczyl i naprawil moje zeby
Opinia dodana przez: Stefan

lek. dent. Andrzej Sobiegała

ul. Gen. Maczka 13
Piekary Śląskie

Nie wiem jak go scharakteryzować. Schelbiam sobie że go znalazłem :). Debeściak i już. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Marek Grabowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Drzymały 14
41-946 Piekary Śląskie

leczę moje dzieci od 2 lat,maja założone aparaty z kasy,nic nie muszę dopłacać,tylko że lepsze są takie stałe,bo nie trzeba dzieciom przypominać o zakładaniu aparatu,ale nie stać mnie na takie,więc niech noszą na razie ruchome,ważne że są efekty

lek. dent. Krzysztof Klim

Wyszyńskiego
Piekary Śląskie

W protetyce niezawodny. Zawsze służy dobrą radą. Zęby na ćwiekach rewelacja. Polecam. Uśmiech jak nowy. Spokojne pragmatyczne podejście.

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

lek. dent. Marcin Jasiak

41-940 Piekary Śląskie

bylam pacjentka PANA DR MARCINA JASIAK.USUWALAM ZEBA DOLNA SIODEMKE SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA FACHOWOSC W USUWANIU ZEBOW NA SZOSTKE SPOKOJNY OPANOWANY LEKARZ .BARDZO POLECAM PANA DR.ZEBA USUWALAM 10.01.2020

lek. dent. Ewa Klim

Cicha 23
Piekary Śląskie

Cieszę się, że wreszcie znalazłem gabinet dla siebie i lekarza, który spełnia moje oczekiwania w 100%. Miło, szybko, w racjonalnej cenie.

lekarz Katarzyna Mol

Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz stomatolog. Odrazu wiedziałem jaki będzie plan leczenia i jakie będą koszty. Widziałem czego oczekuję i się nie pomyliłem. Pełna fachowość. Polecam tą Panią stomatolog każdemu. Do tego miła aparycja, że tak powiem :)
Opinia dodana przez: Rafał W