Stomatolog Poznań

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

lek. dent. Katarzyna Plandowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
Poznań

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają już jej "wierni".

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
Poznań

Super lekarz :) Godny polecenia.

Super lekarz :) Godny polecenia.
Justyna, widzę, że Twoja opinia jest tegoroczna, proszę o informację gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor, bo dotąd chodziłam do Art-Dent na ul. Zacisze, ale właśnie w tym tygodniu się dowiedziałam, że Pani doktor już tam nie pracuje :(

Opinia dodana przez: Lucyna

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

None
ulica Dojazd 34
Poznań

Bardzo gorąco polecam, dzisiaj byłam u Pana Dr M.Szulca na usunięciu 8, jestem bardzo zadowolona- Pan dr jest miłym, kompetentnym I fachowym chirurgiem, usunął mi powoli i bezboleśnie zęba. Poza tym atmosfera, obsługa i podejście do pacjenta jest super😃 W razie potrzeby na pewno odwiedzę Pana Dr. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Protetyk, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Magdalena Goc-Płytnik
ul. Umultowska 37A
Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .

Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Monika Mikołajczak

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
Poznań

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)

Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marta Januszkiewicz

NZOZ Ekspertus
ul. Kwiatowa 8
Poznań

Mimo młodego wieku duży profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.Super wyposażony gabinet z zapleczem RTG.Rozsądne ceny. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Piotr

Małgorzata Murkowska-Plinzner

Plebańska 1
Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

lek. dent. Piotr Dombek

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
Poznań

Rewelacyjny stomatolog leczymy u Niego zęby Super podejscie do dzieci i do największych panikarzy tzn do mnie .😁 szczerze polecam

Opinia dodana przez: irena wieczorek