Poznań Stomatolog

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
Poznań

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają już jej "wierni".

Opinia dodana przez: Maria

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
Poznań

Super lekarz :) Godny polecenia.

Super lekarz :) Godny polecenia.
Justyna, widzę, że Twoja opinia jest tegoroczna, proszę o informację gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor, bo dotąd chodziłam do Art-Dent na ul. Zacisze, ale właśnie w tym tygodniu się dowiedziałam, że Pani doktor już tam nie pracuje :(

Opinia dodana przez: Lucyna

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

None
ulica Dojazd 34

Gorąco POLECAM!!!

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Opinia dodana przez: Mateusz

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Magdalena Goc-Płytnik
ul. Umultowska 37A
Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .

Opinia dodana przez: Zofia

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
Poznań

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)

Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ Ekspertus
ul. Kwiatowa 8
Poznań

Mimo młodego wieku duży profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.Super wyposażony gabinet z zapleczem RTG.Rozsądne ceny. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Piotr

Plebańska 1
Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
Poznań

Rewelacyjny stomatolog leczymy u Niego zęby Super podejscie do dzieci i do największych panikarzy tzn do mnie .😁 szczerze polecam

Opinia dodana przez: irena wieczorek