Stomatolog Pruszcz Gdański

lek. med. Dymitr Adamonis

Ambulatorium - Miejsce Udzielania Świadczeń
Powstańców Warszawy 28B
Pruszcz Gdański

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Stomatolog Pruszcz Gdański lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

OLIDENT stomatologia rodzinna
Rogozińskiego 6
Pruszcz Gdański

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Opinia dodana przez: ala

lek. dent. Katarzyna Korbik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Obrońców Poczty Polskiej 3

Bardzo dobry stomatolog przede wszystkim doskonały kontakt z
dzieckiem.Stomatolog którego polecam rodzicom dla ich pociech.

Bardzo dobry stomatolog przede wszystkim doskonały kontakt z
dzieckiem.Stomatolog którego polecam rodzicom dla ich pociech.

lek. dent. Piotr Górny

Prywatny Gabinet Lekarski
Grunwaldzka 33
Pruszcz Gdański

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego stomatologa. Wszystkie elementy opiniowane są na najwyższym poziomie. Polecam.

Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Paweł Kukliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
ulica Grunwaldzka 33
Pruszcz Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Judyta

lek. dent. Katarzyna Chylińska-Kantecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Kossaka 2 lok. 6b
Pruszcz Gdański

Jedyna Pani doktor, która zainteresowała się moim problemem i podjęła się leczenia bez brania przeze mnie kredytu w banku :) Lekarz z powołania ! Wielkie ukłony dla Pani Doktor. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Anka

Michał Donatt

Pruszcz Gdański

Pan doktor poświęcił wiele czasu i trudu, żeby uratować zęba, którego mój prowadzący stomatolog spisał już na straty(poprzez uprzednie niewłaściwe leczenie - nie doczyścił kanałów i doszło do powikłań okołowierzchołkowych). Do Pana doktora jechałamn na 2 wizyty z drugiego krańca Polski. Leczenie nie było tanie ale skuteczne. Człowiek bardzo miły i cierpliwy, prawdziwy lekarz a powołania.

Opinia dodana przez: deida iwonadeida

lek. dent. Magdalena Świerszcz

NZOZ Art-Dentica Sebastian Malik
ulica Cicha 15/5
Pruszcz Gdański

Bardzo rzeczowa i delikatna. Dzięki pani doktor wizyty nie należące do przyjemności są bezstresowe.

Opinia dodana przez: Magda

Dorota Czerwińska

Pruszcz Gdański

Po wielokrotnym zmienianiu stomatologów, szczerze mogę powiedzieć, że doktor Czerwińskiej już nie zmienię. Świetna dentystka. ;)

Jolanta Poniewierska-Skowronek

Ortodonta, Stomatolog

ISPL Jolanta Poniewierska Skowronek
Obrońców wybrzeża 27
Pruszcz Gdański

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem.
Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.
Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak w siódmym niebie. :D :)