Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Stomatolog Pszczyna

- 27 lekarzy
# 1

lekarz Agnieszka Antes-Kuliga

Stomatolog

liczba opinii: 2

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbożowa 7
Pszczyna

Średnia ocen: 5,0/5

Najlepszą opinią dla Pani Agnieszki jest wg mnie jest to, że moje kilkuletnie dzieci lubią chodzić do dentysty!
Dodam, że ...

Najlepszą opinią dla Pani Agnieszki jest wg mnie jest to, że moje kilkuletnie dzieci lubią chodzić do dentysty!
Dodam, że znieczulenie jest używane tylko wtedy kiedy jest faktycznie potrzebne. Sposób leczenia dobrany jest tak, by mimo niezastosowania znieczulenia ból ograniczyć do minimum.
Niedogodnością mogą być długie terminy oczekiwania, co tylko potwierdza bardzo wysoką ocenę Pani Agnieszki przez pacjentów.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Stomatolog

liczba opinii: 1
+1 więcej

None
Maków 2
Pszczyna

Średnia ocen: 5,0/5

Bylam już kilka razy u Pani Doktor i muszę powiedzieć,że nigdy nie byłam u takiego specjalisty.Pani Doktor jest profesjonalistką! Jest ...

Bylam już kilka razy u Pani Doktor i muszę powiedzieć,że nigdy nie byłam u takiego specjalisty.Pani Doktor jest profesjonalistką! Jest tak delikatna i sprawna,że każda wizyta to przyjemność,gorąco polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Maria
# 3

Rafał Nielaba

Stomatolog

liczba opinii: 22

MEDICA SPACE
ul. Katowicka 55
Pszczyna

Średnia ocen: 5,0/5

Drodzy Państwo, chcąc poprawić sobie humor i rzecz jasna stan uzębienia (choć zaczynam się zastanawiać, co bardziej na mnie wpływa) ...

Drodzy Państwo, chcąc poprawić sobie humor i rzecz jasna stan uzębienia (choć zaczynam się zastanawiać, co bardziej na mnie wpływa) - zalecam udać się do gabinetu stomatologicznego w Pszczynie, przy Kościuszki. Przyjmuje tam znakomity duet. Mianowicie: Pan Rafał Nielaba oraz prawa ręka Pana Doktora, Pani Bogusia. W gabinecie owej dwójki można odnaleźć tylko i wyłącznie: profesjonalizm, fachowość, wysoką kulturę osobistą i gwarancję najwyższej jakości. Ja, opuszczam gabinet w wyśmienitym humorze, czego i Państwu życzę, pomimo tego, że wychodząc powinno się, a nawet trzeba - zapłacić. Szanownemu zespołowi - wszystkiego dobrego.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: J.K.
# 4

lek. dent. Wojciech Jeżewski

Stomatolog

liczba opinii: 8

Dentica Centrum Stomatologii Estetycznej
Pszczyna
Pszczyna

Średnia ocen: 4,5/5

Daję komplet gwiazdek przy każdym elemencie wizyty. Dr Jeżewski jest perfekcjonistą, który nie wypuści pacjenta z fotela dopóki wszystko nie ...

Daję komplet gwiazdek przy każdym elemencie wizyty. Dr Jeżewski jest perfekcjonistą, który nie wypuści pacjenta z fotela dopóki wszystko nie bedzie na tip-top. Oprócz leczenia zachowawczego, miałam usuwane dwie ósemki pod leczenie ortodontyczne i nie wyobrażam sobie, że można zatrzymanego i źle ukorzenionego zęba usunąć delikatniej! Znieczulenie znieczuleniem, ale sposób pracy i podejście do pacjenta dra Jeżewskiego sprawia, ze zawsze czuję sie wyjątkowo komfortowo na fotelu dentystycznym. Bardzo uczciwe ceny w stosunku do bardzo wysokiej jakości usług. A zanim zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne, dr Jeżewski szczerze powiedział mi o możliwych długotrwałych skutkach ubocznych takiego leczenia (w moim konkretnym przypadku) - o których żaden ortodonta nie raczył mnie poinformować (bo straciliby potencjalną pacjentkę). Polecam dra z czystym sumieniem. Właśnie umawiam się na wizytę kontrolną po ponad 7 miesiącach.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Sonia
# 5

lek. dent. Adam Bałuch

Stomatolog

liczba opinii: 11


gen. Hallera 10b
Pszczyna

Średnia ocen: 3,9/5

Najlepszy dentysta w okolicy!! Pełen profesjonalizm, fachowość, wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że wchodzi się do gabinetu z pełnym zaufaniem! Wspaniałe ...

Najlepszy dentysta w okolicy!! Pełen profesjonalizm, fachowość, wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że wchodzi się do gabinetu z pełnym zaufaniem! Wspaniałe podejście do leczenia dzieci! Polecam, polecam! Albo lepiej nie, bo Pan Adam ma tylu wiernych pacjentów, ze nie trzeba mu robić reklamy...;-)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: mamusi wybór;-)Copyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat