Stomatolog Radom

Chirurg stomatolog

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
Radom

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

lek. dent. Danuta Kotur

Gabinet stomatologiczny Osteo-dental
Paderewskiego 21 lok.4
Radom

Świetna lekarz. Bałem się dentysty jak diabeł święconej wody a u niej czułem się jak bym szedł do internisty. Przy któreś wizycie nawet przysnąłem na fotelu podczas leczenia kanałowego ( a mówili że to boli ;-) Świetną sprawą przy pierwszej wizycie było zagadywanie mnie przez Panią doktor ,dzięki czemu stres i strach szybko zniknął. Widać że gabinet, opieka i personel na najwyższym poziomie. Dzięki Pani doktor mam super uśmiech . Po prostu BARDZO BARDZO POZYTYWNIE !!!

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Rafał Stępień

Radom

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja"
Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki
Robiłem u siebie wszystko kompleksowo,masa roboty była ale i ...

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja"
Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki
Robiłem u siebie wszystko kompleksowo,masa roboty była ale i tak nie zdarł ze mnie,wieloletnią gwarancję dał.

lek. dent. Piotr Darecki

Prywatny Gabinet Lekarski
Wróblewskiego 23
Radom

Chodzę od dobrych parunastu lat i jestem zadowolona. Jako dziecko nigdy nie bałam się dentysty, a to właśnie dzięki panu Piotrowi, który do dzisiaj mówi do mnie "otwieramy szeroko buziaczka" ;). Ma też przemiłe panie asystentki. Leczenie się u takiego specjalisty to przyjemność. Ale oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić.

Opinia dodana przez: Sylwia

dr Magdalena Staniszewska

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
Radom

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i miła osoba , zabieg wykonany starannie i szybko , szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Monika

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

lek. dent. Aneta Mital-Adamczyk

Twój uśmiech
Młodzianowska 154a
Radom

Polecam! Pani Doktor jest bardzo miła, ale też bardzo cierpliwa - mimo, że ktoś się bardzo boi. Nigdy nie miałam poprawianego ani jednego zęba, który leczyła Pani Doktor. A nie raz ratowała mnie przy różnych wypadkach typu złamany ząb :)

Opinia dodana przez: Ola

Maria Dobrzańska

Protetyk, Stomatolog

ks. Łukasika 4
Radom

Naprawdę dobra i niedroga dentystka.Ma też dobrego technika.

Naprawdę dobra i niedroga dentystka.Ma też dobrego technika.

lekarz Mmmmm Stachnio

Krasickiego
Radom

wspaniała, młoda kobieta, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, terminy dostosowuje do pacjenta