Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Stomatolog Radzionków

lek. dent. Jerzy Michalik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OPT - MED Badura Stanisław
Męczenników Oświęcimia 62
41-922 Radzionków

Naprawdę świetny stomatolog. Kulturalny, profesjonalny oraz bardzo delikatny! Doskonale znieczula i bezboleśnie przeprowadza zabiegi. Leczę się od wielu lat i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Pan Doktor Michalik to lekarz z powołania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Andrzej Szantyr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OPT - MED Badura Stanisław
Męczenników Oświęcimia 62
41-922 Radzionków

Jeśli zależy komuś na bezbolesnym leczeniu i profesjonalnym podejściu to tylko tutaj. Całkowicie zmieniam zdanie zdanie na temat wizyt u dentystów. Dobry sprzęt i mila atmosfera przy soft rockowej muzyczce ;)
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Ewa Szantyr

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Św.Wojciecha 43
41-922 Radzionków

Jestem w 100% zadowolona z przebiegu leczenia i mówienia na każdym etapie prac co będzie dalej robione
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Adam Peteja

Radzionków
41-922 Radzionków

Po leczeniu kanałowym w zębie zrobiła się przetoka. Sytuacja miała miejsce zarówno u mnie jak u męża. Jeżeli chodzi o podejście do małych dzieci, które bardzo boją się dentysty to nie polecam, bo takiego podejścia nie ma w ogóle. Gdy córka zaczęła płakać, to powiedział zdenerwowany, że mam ją na siłę przytrzymać, "bo przecież musi jej ten ząb jakoś zaplombować ! "

prof. zw. dr hab. Jolanta Sobol

Gabinet Stomatologiczny
Krzywa 15A
Radzionków

Mój ojciec leczył u niej zęby. Tak leczył, że wszystkie stracił. Dosłownie wszystkie. Moja matka musi mieć przez tą "lekarkę" wyrywane dwa zęby. Ja, w wieku 19 lat, ratuję właśnie u STOMATOLOGA, jedną dolną siódemkę. Dodam, że na 3 zakładane przez nia plomby, 3 były założone fatalnie - pod każdą była próchnica bo szanownej pani szkoda było czasu na dokładne oczyszczenie zęba. Nie polecam, uciekajcie od niej jak najdalej chyba, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Joanna Świerc-Koś