Stomatolog Reda

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
Reda

Adresik i tel. do poprawki. Dr. Różański przyjmuje w Brodnicy, na Kamionce, tel. 782 143 789

Opinia dodana przez: Piotr
Stomatolog Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Chirurg stomatolog, RTG

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
Reda

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Monika Kozłowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Reda

Po wizytach w wielu gabinetach dentystycznych moje problemy zdecydowanie rozwiązała Pani Doktor Monika Kozlowska , fantastyczna pomoc, skuteczne działania oraz wysoka kultura osobista. Aż trudno uwierzyć ze są jeszcze tacy ludzie- lekarze.

Opinia dodana przez: Henryka

Beata Kościuk

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet lekarski

Reda

Doktor jest naprawde dobrym ortodonta o duzej wiedzy i doswiadczeniu w swojej dziedzinie. Okres oczekiwania jest dlugi,ale warto. Godna zaufania Doktor. Polecam

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Szyszka

Indywidualna Praktyka Lekarska
Cypriana Kamila Norwida 47
Reda

Bardzo Miła, uprzejma, delikatna , nic nie bolało ;D tylko polecać panią dentystkę .

Opinia dodana przez: A.

lek. dent. Agnieszka Hendzel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Fenikowskiego 16c/60
Reda

Polecam, swietny stomatolog, zarowno ja jak i cala moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z kazdej wizyty. Naprawde polecam

lek. dent. Barbara Majewska

Kazimierska 42
Reda

Podoba mi się nastawienie pani doktor: leczymy ile się da, na kanałowe przyjdzie jeszcze czas.

...I mimo że przyjmuje ...

...I mimo że przyjmuje prywatnie, nie ma wygórowanych cen.

Naprawdę godna polecenia 😀

Opinia dodana przez: Marta RUMIA

lek. dent. Wioletta Cedro

Prywatny Gabinet Lekarski
Młyńska 5 e/52
Reda

Chodze do niej od lat, i jestem bardzo zadowolony. Jedyny dentysta którego sie nie boje :)

lek. dent. Renata Breza

Norwida 20 lok. 32
Reda

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna.
Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach ...

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna.
Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach rtg - ktoś niżej napisał, że nie umie czytać, totalna bzdura.
Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, na dodatek baardzo niskiego ceny przy wysokiej jakości wykonanych usług.
Bardzo polecam.
Jedynym minusem jest fakt, iż Pani doktor rzadko odbiera telefony, ale z drugiej strony ma tyle pacjentów, że się nie wyrabia - o czymś to świadczy.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Joanna Linkiewicz

None
ul. Jana Brzechwy 1C/1
Reda

Szczerze radzę unikać tej pani stomatolog.Jest miła owszem, ale zdecydowanie ma mało doświadczenia i ma dendencję do podejmowania błędnych i pochopnych decyzji ,bez konsultowania się z osobami z nią współpracującymi. Lekarz powinien przede wszystkim leczyć nawet "trudne" zęby, a ta pani najchętniej je usuwa albo łamie.

Opinia dodana przez: JAGODA