Lekarze Stomatolog Reda

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Nie polecam. Niestety zęby po ściągnięciu aparatu się rozchodzą, aparat ściągnięty zaraz po 2 latach. Nie zaprezentowano mi żadnych zdjęć przed i po. Wkładki po ściągnięciu aparatu nie są dopasowane właściwie. Teraz już za późno, ale muszę szukać innego ortodonty. Jestem rozczarowana podejściem.
Opinia dodana przez: dw

lek. dent. Krzysztof Różański

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
84-240 Reda

Ostatnio byłem tam pierwszy raz. Od tego momentu ten pan stał się "moim dentystą" ;). Wszystko tak jak powinno być. Polecam
Opinia dodana przez: Mateusz

Monika Kozłowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
84-240 Reda

Po wizytach w wielu gabinetach dentystycznych moje problemy zdecydowanie rozwiązała Pani Doktor Monika Kozlowska , fantastyczna pomoc, skuteczne działania oraz wysoka kultura osobista. Aż trudno uwierzyć ze są jeszcze tacy ludzie- lekarze.
Opinia dodana przez: Henryka

Beata Kościuk

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet lekarski
84-240 Reda

Po wizytach u p. Beaty nie zostaje nic tylko się ciągle uśmiechać - bo jest już piękny uśmiech! Przemiłe wizyty, zawsze dobrze zorganizowane, wszystko na plus! Pozdrawiam!

lek. dent. Joanna Szyszka

Indywidualna Praktyka Lekarska
Cypriana Kamila Norwida 47
84-240 Reda

Bardzo Miła, uprzejma, delikatna , nic nie bolało ;D tylko polecać panią dentystkę .
Opinia dodana przez: A.

lek. dent. Agnieszka Hendzel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Fenikowskiego 16c/60
84-240 Reda

Polecam, swietny stomatolog, zarowno ja jak i cala moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z kazdej wizyty. Naprawde polecam

lek. dent. Barbara Majewska

Kazimierska 42
84-240 Reda

Do Pani doktor trafiłam ok.3lata temu z polecenia. Bardzo się cieszę , że teraz wizyta u stomatologa nie jest dla mnie jakimś horrorem a przyjemnością. Pani doktor , bardzo miła , sympatyczna , pogada , pośmieje się i doradzi 😊 Uratowała moje biedne zęby po porodzie , a była naprawdę tragedia ... Mamy wiedzą o czym mówię. Polecam serdecznie Doktor Majewską , najlepszy stomatolog u jakiegokolwiek w życiu byłam!!!!
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Wioletta Cedro

Młyńska 5E/52
84-240 Reda

Chodze do niej od lat, i jestem bardzo zadowolony. Jedyny dentysta którego sie nie boje :)

lek. dent. Renata Breza

Norwida 20 lok. 32
84-240 Reda

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna. Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach rtg - ktoś niżej napisał, że nie umie czytać, totalna bzdura. Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, na dodatek baardzo niskiego ceny przy wysokiej jakości wykonanych usług. Bardzo polecam. Jedynym minusem jest fakt, iż Pani doktor rzadko odbiera telefony, ale z drugiej strony ma tyle pacjentów, że ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Joanna Linkiewicz

ul. Jana Brzechwy 1C/1
84-240 Reda

Szczerze radzę unikać tej pani stomatolog.Jest miła owszem, ale zdecydowanie ma mało doświadczenia i ma dendencję do podejmowania błędnych i pochopnych decyzji ,bez konsultowania się z osobami z nią współpracującymi. Lekarz powinien przede wszystkim leczyć nawet "trudne" zęby, a ta pani najchętniej je usuwa albo łamie.
Opinia dodana przez: JAGODA

lek. dent. Tomasz Janikowski

Chirurg stomatolog

Aleja Lipowa 66
84-240 Reda

Dla mnie pan był sympatyczny, aż zaczął działać... Brutalnie zrobione znieczulenie nie zwazajac, ze wciska metalem opuchniete miejsce a ja probuje zabrac jego reke z buzi, (a na codzien uwielbiam dentystow i nie czulam nigdy kiedy kluli).... Znieczulenie nawet bez stanu zapalnego nie zaczyna dzialac w 5sekund, a ten od razu rozcinal dziaslo do dlutowania...w dalszym ciagu na sile wbrew mnie... Samo rwanie konkretnie, ale ta osemka wyjatkowo prosto na ...
Opinia dodana przez: Trauma

lek. dent. Iwona Joachimczyk

Aleja Lipowa 66
84-240 Reda

Okropy stomatolog, leczyla mi zeby bez znieczulenia, teraz okazalo sie ze jeden z moich przez nia leczonych zebow jest martwy przez zle wykonane plombowanie

lek. dent. Elżbieta Burzyńska-Benert

Ogrodowa 29