Filtruj terminy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Jolanta Jakubiec

Husarska
Ruda Śląska

Strach nie jest straszny w tym gabinecie . Jeśli korzystać z usług dentystycznych to tylko u Tej Pani! Super podejście miła atmosfera ! Polecam !!!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Marcin Domagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLWIT"
Roberta Żymły 36/.
41-707 Ruda Śląska

Jawi-Med. Prywatna przychodnia lekarsko - stomatologiczna i Pan doktor Marcin Domagała czyni cuda. Chciałam gorąco podziękować dr. Marcinowi Domagała z Jawi- Med-u w Rudzie Śląskiej, najlepszemu lekarzowi na świecie, który pomógł mojej Córce i uporał się z trudnym zębem, który przeszkadzał w założeniu aparatu. Pan doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem, bez bólu i stresu przeprowadził cały zabieg. Ponadto Pan doktor super leczy zęby. Córka zachwycona i również serdecznie dziękuję. ...
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Mariusz Sieroń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mściwoj Mąka

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna
ulica Pokoju 8A
41-709 Ruda Śląska

Polecam dr ,kompetencja delikatny,wyjaśni wszystko uspokoi nerwy. Dzięki niemu strach przed dentysta poszedł w niepamięć..
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Andrzej Moroń

Harcerska 20
41-170 Ruda Śląska

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne. Lekarz ma naprawdę delikatne ręce a w gabinecie panuje przyjazna, wręcz wesoła atmosfera.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Elżbieta Mnochy-Bochenek

Sikorek 22
41-705 Ruda Śląska

P.Doktor Elżbieta Mnochy Bochenek jest godna polecenia, miła obsługa, idąc na wizytę to sama przyjemność, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: mariola

Anna Nasieniak czech

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Fenomenalna pani doktor. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Plomby trzymają się latami! Moje mają już 7 lat i zęby nadal są zdrowe. Bardzo delikatna gdy pacjent odczuwa ból. Plomba światłoutwardzalna to 50zł i służy na długie lata. Serdecznie polecam.

lek. dent. Anna Paprotna-Cnota

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ks. Józefa Niedzieli 51 b
41-711 Ruda Śląska

Bardzo sympatyczna i mila lekarka. Swietnie wprowadza pacjenta w temat jego dolegliwości. Zaangażowana i kompetentna. Bardzo dobry facowiec. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Michał Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"
ulica Harcerska 3
41-706 Ruda Śląska

Ten lekarz stomatolog posiada doskonałe umiejętności w dziedzinie stomatologii, wykazuje się niesamowitą empatią i zrozumieniem wobec dzieci. Jego podejście jest pełne cierpliwości i troski, a wizyta u niego staje się przyjemnym doświadczeniem dla dziecka
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Barbara Popenda-Spora

Czereśniowa 5/1
41-703 Ruda Śląska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Ilona Majchrzak-Marszałek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

bardzo dobra stomatolog...polecam! chodze od lat i zawsze jestem zadowolona!!!! jest dokładna i zawsze uprzejma
Opinia dodana przez: ANIA

lek. dent. Maria Jur

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

Pani dr to fachowiec w 100% ,mega kompetencje ,zawsze ratuje zęba mimo iż wszyscy inni twierdzili ,nie ma sensu ...gabinet w Rudzie przepiękny,sterylność na wysokim poziomie ,widać,że pani dr jest perfekcjonistkom.Cenimy cała rodzina u Pani dr to,że to wizyty są zawsze na czas,RTG na miejscu i jeszcze kontrakt z NFZ na który czasem z czymś się zalapie (RTG) .Mój mąż i córka panicznie bali się dentysty,od ponad 3 lat chodzą ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Aleksandra Kornas

Gabinet Dentystyczny
Ruda Śląska

Naprawde polecam! Bardzo miła Pani, szybko i szerokim opisem swoich działań wyleczyła mnie z bólu :)

lek. dent. Dariusz Sprus

1 Maja 236
Ruda Śląska

DWIE WIZYTY- 6 ZĘBÓW PLOMBOWANYCH PLUS JEDNA EKSTRAKCJA ZĘBA ZŁAMANEGO PONIŻEJ LINI DZIĄSŁA .....czeka mnie jeszcze leczenie dwóch jedynek DLACZEGO TAK ZAPASKUDZIŁAM UŚMIECH?...ZE STRACHU....W STOSUNKU DO LUDZI JESTEM HARDA U DENTYSTY TCHÓRZLIWA....JESZCZE NA FOTELU NIE USIADŁAM,A JUŻ BYŁAM SPOCONA ZE STRACHU...WSZYSTKO POSZŁO TAK SPRAWNIE, ŻE NAWET NIE MIAUKNĘŁAM.... GAB.DR.SPRUSA POLECIŁA MI SĄSIADKA....NIE ŻAŁUJĘ....PRZYZNAM,ŻE JESTEM ZACHWYCONA PROFESJONALIZMEM...MAM 63 LAT "PRZELECIAŁAM" JUŻ SPORO DENTYSTÓW JEDNAK Z TAKIM MAJSTERSZTYKIEM SPOTKAŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ.... ...
Opinia dodana przez: Anna K.

lek. dent. Aleksandra Jaszczurok-Kornas

Piotra Skargi 86
41-706 Ruda Śląska

Z wyrazami szacunku,głębokiej wdzięczności i podziękowania za szczególną empatię i profesjonalizm Pani Doktor Aleksandrze Jaszczurok wdzięczna pacjentka E.F
Opinia dodana przez: Elwira

dr n. med. Katarzyna Dwornicka

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

KATEGORYCZNIE ODRADZAM. W dniu 31.08 .18 udałem się na kolejną wizytę do dr Dwornickiej. Na recepecję wszedłem z uśmiechem i tak też przywitałem osoby tam będące. Ku mojemu zdziwieniu Szanowna Pani asystentko-recepsjonistko-sprzątaczka zaczęła na mnie krzyczeć !!! TAK KRZYCZEĆ !!!! To sytuacja bez precedensu w moim życiu, jestem oburzony i zasumcony całą sytuacją, Panią sprzątaczkę będącą świadkiem zdarzenia zamurowało., stanęla jak w wryta przecierając oczy ze zdumienia. Teraz UWAGA treść ...
Opinia dodana przez: Amadeusz

lek. dent. Wojciech Drużba

Prywatny Gabinet Lekarski
Konwalii 8
41-700 Ruda Śląska

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę, jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta. Ceny usług umiarkowane. Ponad to gabinet super wyposażony a pracujące panie są bardzo miłe i opiekuńcze. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Ewa Piłatowska

EDENT
Szkolna 44 a
41-711 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowość . Pani doktor potrafi znaleźć najlepszy wariant rozwiązania problemów i wykonać leczenie w perfekcyjny sposób. Gorąco polecam a ja i moja rodzina będziemy się leczyć zawsze u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Bogumiła

Mariusz Dulian

Ruda Śląska

Pan Doktor bardzo sympatyczny i z dużą troską podchodzi do pacjenta. Byłam wczoraj pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :) Wszystko tłumaczy i doradza. Z przyjemnością udam się na kolejną wizytę. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Edyta