Stomatolog Rumia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani
z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe
podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm,
wszystko to dzisiaj rzadko spotykane,
polecam wszystkim ten gabinet.

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani
z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe
podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm,
wszystko to dzisiaj rzadko spotykane,
polecam wszystkim ten gabinet.

Opinia dodana przez: Stanisław

Przychodnia POZ
84-230 Rumia

Profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta.Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Andrzeja Górskiego.

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia.
Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.

Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Rumia

Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoja pracę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo uwagi pacjentowi.

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

W regionie dotychczas najlepszy stomatolog.

W regionie dotychczas najlepszy stomatolog.

Przychodnia POZ
84-230 Rumia

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............

Opinia dodana przez: Jarosław

ulica Słoneczna 1
84-230 Rumia

Super stomatolog,profesjonalne podejście do spanikowanej pacjentki... dzięki Panu Jakubowi przestałam panikować na myśl o dentyście...polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętojańska 46
84-230 Rumia

Pani Doktor ma duże doświadczenie zawodowe, jest sympatyczna i uprzejma. Wyznacza godziny przyjęć i zawsze przyjmuje o wyznaczonej porze. Gabinet zachęca do odwiedzin. Ceny za usługi nie odstraszają.

ulica Sobieskiego 10A
84-230 Rumia

Bardzo dobry dentysta. Leczy co należy, nie naciąga na niepotrzebne zabiegi - a to ważne! Bardzo sympatyczny jako człowiek.

Opinia dodana przez: Anna

ulica Sobieskiego 10A
84-230 Rumia

Leczę sie u Pani Gawrońskiej już kilka lat i uważam, ze jest to najdelikatniejszy i najlepszy dentysta w Rumi. Cudowna, ciepła osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem. Polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Magdalena