Lekarze Stomatolog Rybnik

dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23
44-270 Rybnik

Profesjonalna ,pewna obsługa,Pani Doktor za się z swoim fachu, pewna ręką ,precyzja się zarazem delikatność a zachęca do wizyt u stomatologów. Wspaniałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kacper

Marcin Marcol

Reymonta 40
Rybnik

Wspaniały lekarz, chodzimy całą rodzina. Świetne podejście do dzieci! Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem są odległe terminy, ale gdy coś się dzieje zawsze można liczyć na wizytę w najbliższym możliwym terminie.

lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Daria Biegesz-Wielińska

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do pacjenta, serdeczna i przyjazna atmosfera. Leczenie z zastosowaniem podtlenku azotu u dziecka przebiegło szybko i sprawnie.

lek. dent. Ewa Gołąb

Prywatny Gabinet Lekarski
Sławików 3
44-200 Rybnik

Będąc u wielu stomatologów z moim złamanym do korzenia zębem, usłyszałem wyrok, że należy korzeń usunąć i nowy implant lub mostek wstawić. Będąc u Pani dr Ewy usłyszałem, że go odbuduje i uratuje. Jak powiedziała, tak uczyniła. Chcę zaznaczyć, że u mnie to nie pierwszy taki przypadek a kolejny taki ząbek, którego uratowania podjęła się Pani dr Ewa. Dzielę się tą opinią, gdyż uważam, że dla Pani dr Ewy dewizą ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Katarzyna Gliwa

NZOZ Niewiadom
Mościckiego 4
44-273 Rybnik

Polecam.Miła i kompetentna,Pomogła mi rozwiązać problem , z którym nie radziło sobie wielu utytuowanych stomatologów.Konkretnie powiedziała , że nic się nie da zrobić , bez wyciągania za kolejne wizyty przy nieskutecznym leczeniu.A resztę zrobiła , ze wyglądają na naturalne.
Najlepszy spacialista zebów.! o kazdego zebą walczyła.! Chodziłam do róznych specialistów ale ona była najlepsza. wrażliwa , miła o dobrym sercu. często nawet dokładała za bląby z własnej kieszeni.. Bardzo polceam niestety juz odeszła [*] ;((

Grażyna Przegendza

44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna lekarka, dużo czasu poświęca pacjentowi, dokładnie tłumaczy problem. Zależy jej na zębach pacjentów a nie na zbijaniu kasy.
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

lekarz Bogumiła Babczyńska-Kubek

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 32
44-217 Rybnik

Polecam wszystkim panią dr.Babczyńską jest super fachowcem w swojej dziedzinie ,chodzę już do niej wiele lat i mogę polecić każdemu :fachowa wiedza, konkretne leczenie Polecam każdemu kto dba o swoje zęby!!!!

lek. dent. Jarosław Babiuch

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Przez wiele lat miałam jednego stomatologa (bardzo "surowa" pani dentysta z NFZ) i choć czasem bywałam jako "osoba towarzysząca" u innych dentystów- nigdy nie spotkałam się z takim specjalistą jak Pan Jarosław. Przemiły, skrupulatny, delikatny i skuteczny. Polecam każdemu! Doradzi jak uratować ząb (nie wyrywa jak leci), poinformuje o kosztach (np. odkamienianie zębów- cała szczena gór i dół 150 zł - kilka zębów u góry i sporo na dole) i ...
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Jacek Skrzypczak

NZOZ Stoma-Dental
Jana Kotucza 36
44-200 Rybnik

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta. Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Adam Romaniuk-Demonchaux

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Wizyty są na czas, w spokojnej atmosferze i komfortowym znieczuleniu a efektem są bardzo ładne plomby. polecam
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Stomatologia Prochasek
Staszica 9
44-200 Rybnik

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa
Goraco polecam-mozliwosc negocjacji ceny.

lek. dent. Barbara Kąpa

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

w porządku,jest sprawna manualnie,cierpliwa,tłumaczy plan leczenia,nie bajeruje,godna polecenia,kontakt telefoniczny ułatwiający zaklepania wizyty

Agata Stępniewska-Pachucy

Wiejska 1c
44-200 Rybnik

Przede wszystkim, Pani Doktor jest bardzo wnikliwa w podejściu do problemu, jasno tłumaczy i przedstawia problemy, procedury i koszty leczenia oraz możliwe komplikacje związane z problemem, jak np. kanałowe leczenie. Jestem pod wrażeniem etyki lekarskiej dr Stępniewskiej-Pachucy, jej precyzji w diagnozowaniu oraz leczeniu problemów stomatologicznych, jak również ogólnej przyjaznej, a jednocześnie intensywnie profesjonalnej atmosfery panującej w gabinecie. Poza kompetentną opinią P. Dr i przyjazną aurą personelu, jestem pod wrażeniem wysokiego ...
Opinia dodana przez: ann

Urszula Grodoń

Protetyk, Stomatolog

Rybnik

lekarz godny polecenia, leczyła zęby syna, poświęciła mu czas i syn tylko do niej chciał chodzić. odpowiednie podejście i do małych dzieci. teraz chodzimy tylko na kontrole

dr Martyna Rust - Bogacka

Gabinet Martyna Rust - Bogacka
Świętego Józefa 10
44-200 Rybnik

Pani Martyna to klasa sama w sobie :-) . Zawsze profesjonalnie z uśmiechem i świetnym podejściem do pacjenta ..można powiedzieć że "przywraca uśmiech" na twarzy.. wizyty dentystyczne to teraz czysty relaks a rwanie zębów "przyjemne" jak nigdy. Szczerze polecam wszystkim którzy poszukują świetnego specjalisty.
Opinia dodana przez: Łukasz