Stomatolog Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23
44-270 Rybnik

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Barbara

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)

Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ Niewiadom
Mościckiego 4
44-273 Rybnik

Polecam.Miła i kompetentna,Pomogła mi rozwiązać problem , z którym nie radziło sobie wielu utytuowanych stomatologów.Konkretnie powiedziała , że nic się nie da zrobić , bez wyciągania za kolejne wizyty przy nieskutecznym leczeniu.A resztę zrobiła , ze wyglądają na naturalne.

Rybnik

Najlepszy spacialista zebów.! o kazdego zebą walczyła.! Chodziłam do róznych specialistów ale ona była najlepsza. wrażliwa , miła o dobrym sercu. często nawet dokładała za bląby z własnej kieszeni.. Bardzo polceam niestety juz odeszła [*] ;((

44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna lekarka, dużo czasu poświęca pacjentowi, dokładnie tłumaczy problem. Zależy jej na zębach pacjentów a nie na zbijaniu kasy.

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 32
44-217 Rybnik

Polecam wszystkim panią dr.Babczyńską jest super fachowcem w swojej dziedzinie ,chodzę już do niej wiele lat i mogę polecić każdemu :fachowa wiedza, konkretne leczenie Polecam każdemu kto dba o swoje zęby!!!!

NZOZ Stoma-Dental
Jana Kotucza 36
44-200 Rybnik

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta.
Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.

Opinia dodana przez: Edyta

Prywatny Gabinet Lekarski
Sławików 3
44-200 Rybnik

Polecam, jak dla mnie super. Jeżdżę specjalnie z Katowic do Rybnika, bo nie chcę już żadnego innego stomatologa

Reymonta 40
Rybnik

Świetny lekarz z jeszcze lepszym podejściem - do młodszych jak i starszych pacjentów. Nie zmienilabym na żadnego innego!