Lekarze Stomatolog Rzeszów

lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług , profesjonalne leczenie w oparciu o najnowsze metody. A także podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno pań rejestratorek jak i stomatologów. Doktor Niżniański to specjalista z powołania z wielką wiedzą i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa że trafiłam do tej kliniki. Z całego serca POLECAM !!!❤️
Opinia dodana przez: Janina Gil
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Paweł Taszakowski

lek. dent. Paweł Taszakowski

Stomatologia Taszakowscy
Podkarpacka 2/4
Rzeszów

Stomatolog profesjonalista, miły i uprzejmy, mający dużą cierpliwość do pacjenta. Wykonane implanty są świetne.
Opinia dodana przez: Marian

dr n. med. Magdalena Niżańska

Stomatolog dziecięcy

EURODENT
Leska 4
35-505 Rzeszów

Zostałam poproszona przez panią doktor Magdalenę Niżańską o opinię na temat leczenie ortodontycznego mojej córki. Przede wszystkim bardzo się cieszę że trafiłam z córką pod jej opiekę. To bardzo miła pani i ma świetnie wyposażony gabinet. Zawsze służyła nam dobrą radą i tłumaczyła przebieg leczenia. Służyła pomocą także w awaryjnych sytuacjach. Uśmiech mojej córki jest piękny i to zasługa naszej pani doktor. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!
Bardzo polecam gabinet dr Depy-Misiudy, w którym można liczyć na pełen profesjonalizm i precyzję . Satysfakcja gwarantowana ☺️
Prawdopodobnie smiesznie to zabrzmi ale raz do roku przelatuje blisko 14000 mil tylko w celu wyleczenia zabkow u dr. Drozd. Zdarzaly mnie sie czesto wypadki i musialem odwiedzic blizszego stomatologa ale tylko utwalaly mnie w przekonaniu ze warto przeleciec te mile. Prawdziwy profesjonalizm. Przepraszam za brak pol znakow.

lek. dent. Barbara Omiotek-Dziadosz

al. Niepodległości 3/2
35-303 Rzeszów

Od 15 lat z panią doktor leczę całą rodzinę. Fachowa wiedza, rzetelność, uprzejmość to cechy, które pani doktor na pewno posiada. Cena usług stomatologicznych nie wygórowana.

lek. dent. Wiesław Kogut

Szopena 35
35-055 Rzeszów

polecam, lekarz z dużym doświadczeniem, do tego widać, że zna się na tym co robi i wszystkie zabiegi przeprowadza praktycznie bezboleśnie. dla mnie super.
Opinia dodana przez: wajker

lek. dent. Ewa Borowiec

Kowalskiego 71
36-021 Rzeszów

Pani doktor jest cudowna - kompetentna, delikatna a zarazem zdecydowana w działaniu i czuć, że lubi to co robi. Wyleczyła mi całą szczękę - podobnie, zajmowała się siostrą i mamą - a tatą zajmowała się pod narkozą wstawiając implanty. Polecam gorąco! Jak Pani Doktor mówi, że nie będzie boleć to nie boli!

lek. dent. Katarzyna Nowak

Rejtana 22/105
35-310 Rzeszów

Wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Wyjaśnia cierpliwie wszystko co i dlaczego będzie robić. Ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Magda

Jolanta Domka

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

leczenie zębów u pani Domki to sama przyjemność, osoba rzetelna, profesjonalna i z ogromnym doświadczeniem zawodowym, w Rzeszowie jest wielu dobrych stomatologów ale nigdy nie będę szukał leczenia gdzie indziej, pozostaje pacjentem pani Jolanty Domka do końca świata i ... o jeden ząb więcej

lekarz Władysław Jasiński

Gabinet
ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Mój dentysta od ponad 20 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy się nie czeka na wizytę w poczekalni, dokładny, niedrogi. Robi wszystko by ratować każdego zęba.
Opinia dodana przez: i

lek. dent. Bernadeta Gawryś-Rojowska

OLIDENT JAZOWA
Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów

Z usług Pani Doktor korzysta moja rodzina i znajomi. Do tej pory nikt się na niej nie zawiódł. Potrafi zrobić zęba gdzie inni stomatolodzy sobie nie radzą. Moim zdaniem jest ona jednym z najlepszych stomatologów z których do tej pory korzystałam. Bardzo profesjonalny lekarz, uprzejma i zaufana. Gorąco polecam. Kasia
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Beata Kudowska

ul. Słodka 3
35-303 Rzeszów

Leczę zęby u Pani doktor od dziecka.Wspaniała, przesympatyczna miła I z niesamowitym podejściem do pacjenta stomatolog.Zawsze znajdzie czas a gdy jest jakiś problem z bolącym zębem zrobi wszystko by przyjąć pacjenta.Dzięki Pani doktor pokochałam chodzenie do Dentysty.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

ul. Strażacka 12 D/2
35-312 Rzeszów

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lek. stom. Justyna Sobczyk

Modentus
Paderewskiego 20A, 35-328
Rzeszów

Pani Doktor jest dentystą profesjonalnym, cierpliwym i dokładnym. Korzystam z jej usług od 4 lat i jestem zadowolona ze wszystkich założonych przez nią wypełnień.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Michał Palczak

NZOZ "PALOMED"
Juliusza Słowackiego 11
35-060 Rzeszów

Lekarz bardzo profesjonalnie i rzeczowo skonsultował przypadek drogą mejlową na podstawie zdjęć RTG. Ocena była wyczerpująca i pomocna.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Marcin Łukaszewski

Centrum Stomatologii DenTech
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11
35-005 Rzeszów

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy i konkretny. Miły i życzliwy człowiek. Przyjmuje od ręki w nagłych przypadkach. Wysłucha pacjenta, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam doktora Łukaszewskiego.
Opinia dodana przez: Joanna
Polecam Panią Doktor. Uprzejmość i profesjonalizm, klasa. Szkoda, że nie trafiłam wcześniej na takiego stomatologa.
Opinia dodana przez: Diana

lek. dent. Beata Olech-Pączek

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Kompetentna, cierpliwa, doświadczona, skuteczna i bardzo sympatyczna pani doktor. Szczególnie ciepłe podejście do zalęknionych dzieci i zestresowanych panów! Trwałe efekty leczenia i estetyki "uśmiechu".
Opinia dodana przez: IRENA

lek. dent. Jarosław Nowak

Fredry 10/6
35-005 Rzeszów

Pierwszy raz byliśmy z małą u dentysty, bała sie niesamowicie, ale to chyba odziedziczyla po mamie :) Super podejscie, wizyta adaptacyjna i jedyny wstyd to taki za ja nadal boje sie wizyt kontrolnych, a małej dentysta kojarzy sie z zabawkami i przemilym panem doktorem
Opinia dodana przez: Renata