Lekarze Stomatolog Siedlce

lek. dent. Maria Paprota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Pani doktor godna polecenia , leczę się od lat , sumienna i dokładna . A przy tym bardzo cierpliwa
Opinia dodana przez: Malwina

lek. dent. Joanna Żagan

08-110 Siedlce

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

lek. dent. Anna Niedźwiadek

NZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
ul. Henryka Sienkiewicza 54
08-110 Siedlce

Bardzo dobra lekarz. Mila, sympatyczna. Godna polecenia. Świetnie zna sie na pracy. Wszystko dokładnie tlumaczy, jest delikatna. Na początku weszlam do niej ze strachem ale wyszlam szczesliwa. Jeszcze nie raz do niej pojde.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lek. dent. Przemysław Misztela

08-110 Siedlce

Super lekarz. Pełny profesjonalizm i przemiły człowiek. Przestałam się bać wizyt u dentysty. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mirosław Furmanek

08-110 Siedlce

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, NAJLEPSZY W MIEŚCIE CHIRURG, MIŁY, SERDECZNY, KOMPETENTNY. GABINET NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONY, LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

lek. dent. Tomasz Mroczek

Przychodnia POZ Nr 1 - Filia Przychodni POZ Nr 2
Floriańska 24
08-110 Siedlce

Lekarz godny polecenia .Super!!! Jest bardzo opanowany ,poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile jest to wymagane ,polecam!!!

lek. dent. Beata Niziuk-Szczepanik

Siedlce, ul. Chłodna 4
08-110 Siedlce

Bardzo dobry lekarz, przemiłe podejście do pacjenta, bardzo kompetentna, tłumaczy co byłoby najlepszym rozwiązaniem, 'zrobione' zęby wytrzymują bardzo długo, nie ma wygórowanych cen POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: w

lekarz Krystyna Kazimierska-Maksjan

POLIKLINIKA MSAWIA
SIEDLCE
08-110 Siedlce

stomatolog, którego pasjonuje jego praca, stosujący nowoczesność w leczeniu zarówno jeśli chodzi o sprzęt, leki, metody

lek. dent. Katarzyna Pieciak-Bryłka

08-110 Siedlce

Jestem pacjentem Dr. Katarzyny Pieciak od lat. Powróciłem do Siedlec po kilku latach i zgłosiłem się na wizytę do jej kliniki. Jestem w mega pozytywnym szoku jak podniosła standard w porownaniu do poprzedniej przychodni w której pracowała. Dobrze wiedzieć, że jest takie miejsce i tacy specjaliści w Siedlcach. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pania Dr. Katarzyne.
Opinia dodana przez: Radosław Kupisz

lek. dent. Aldona Pióro

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Wodniaków 8/1
08-110 Siedlce

Naprawdę dobry lekarz który prowadzi całą moją rodzinę. Gorąco polecam wszystkim niezaleznie od wieku

lek. dent. Grzegorz Furtak

Amident Praktyka Stomatologiczna
Rutkowskiego 1
08-110 Siedlce

Dr.Furtak jest rewelacyjnym stomatologiem chirurgiem, szczególnie do złożonych przypadków zdrowotnych. Emanuje wewnętrznym pokojem, właściwym podejściem i kompetencją lekarską. Ekstrakcja zęba bezbolesna, ze wskazówkami "po" i otwartością na pomoc w przypadku jakichkolwiek komplikacji.Serdecznie polecam każdemu dr Furtaka
Opinia dodana przez: Anna K

lek. dent. Bogdan Grochowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Estetik Dental s.c. Bogdan Grochowski,Jerzy Czerski
Starowiejska 24
08-110 Siedlce

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług świadczonych w tej przychodni. Wszyscy pracownicy są życzliwi i pomocni, jednak szczególnie chciałabym wyrazić swój zachwyt osobą pana doktora Grochowskiego. Pan doktor wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie, z pasją i zaangażowaniem. Jest opanowany, zdecydowany, świadomy, a co więcej jest niesamowicie serdecznym człowiekiem. Pan doktor usuwał mi dolne ósemi. W moim przypadku był to zabieg dość skomplikowany, gdyż okazałe zęby były ...
Opinia dodana przez: magdalena

lek. dent. Bożena Gałecka-Kondej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "LAB-MED"
Sokołowska 50
08-110 Siedlce

Pani doktor zwodziła mnie z wyborem aparatu,a jak przyszedł moment decyzji, moja wada (najpierw przeciętna) nagle okazała się skomplikowaną wadą,którą wyleczy jeden z najdroższych aparatów. Po kilku konsultacjach z innymi orto w Siedlcach,Łukowie i Warszawie wyszło szydło z worka - pani doktor chciała po prostu nieźle zarobić,a nie miało to żadnego medycznego uzasadnienia co potwierdziło kilku niezależnych specjalistów ortodoncji. Na szczęście nie było za późno,za mną tylko wyciski, które zostały ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

lek. dent. Barbara Bochenek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

08-110 Siedlce

Całkowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. P. Bochenkowie odmówili leczenia mojej przyjaciółce, która jest w ciąży. Uznali to za nieopłacalną sprawę i zaproponowali leczenie prywatne albo przeniesienie się do innej przychodni. Karygodna sprawa i wstyd. Gorąco nie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Ewa Warszawska

Kraszewskiego 1
08-110 Siedlce

Nie polecam. Pani jest bardzo miła, ale nie dezynfekuje rękawiczek. W miejscach gdzie mnie dotykała zostawiła bolesne bąble. Wiem, że nie jestem jedyną osobą która tak miała po wizycie u niej

lek. dent. Artur Rozbicki

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Nie polecam tego stomatologa zalozyl opatrunek i nastepna wizyta za miesiac a po tygodniu ten sam zab dalej boli ze po nocach nie sypiam

Dariusz Kaczyński

Stomatolog, Protetyk

Pułaskiego 63/1
Siedlce

Najlepiej mu wychodzą protezy z akrylu, co innego nie bardzo