Filtruj terminy

Stomatolog, Protetyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani doktor Bożena Ksol jest jak najbardziej godnym polecenia dentystą. Dzięki niej przestałam się bać DENTYSTY, wizyty w Jej gabinecie przynoszą ulgę, piękny uśmiech oraz nieodparte uczucie - po co tak długo zwlekałam. Oceniam Ją jako wysokiej klasy fachowca, żaden POTWÓR-ZĄB nie stanowi dla Niej problemu. Uśmiech i zwykła ludzka uprzejmość połączona z profesjonalizmem i kompetencją. Polecam gorąco !!!
Opinia dodana przez: Honorata

lek. dent. Mariusz Sieroń

Centrum Stomatologii Euromedic
ul. Władysława Jagiełły 29A
41-100 Siemianowice Śląskie

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...
Opinia dodana przez: Anna

Grzegorz Ogiński

Protetyk, Stomatolog

E. Plater 1/5
Siemianowice Śląskie

polecam dr. Ogińskiego, najlepszy stomatolog u jakiego byłem.

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

ulica Skłodowskiej 35
41-103 Siemianowice Śląskie

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna Pani stomatolog. Nie tylko uprzejma ale i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i dlaczego. W tym przypadku leczenie kanalowe, więc nie obyło się bez kilku wizyt. Pozdrawiam serdecznie! Adam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Katarzyna Ściskała

Wróblewskiego 20a
41-106 Siemianowice Śląskie

W skali od 1 do 5 daję 6 :-) Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Aneta Badora-Smoleń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k. "Praktyka Lekarza Rodzinnego"
Przyjaźni 20a
41-103 Siemianowice Śląskie

Z całego serca Polecam ... Pani Dr Godna polecenia robi dokładnie bez bólu i jest bardzo uprzejma.Zawsze swój czas poświeca do samego końca odpowie na każde pytanie .100% najlepsza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Aleksandra Cygon

Plac Bohaterów Września 2/32
41-103 Siemianowice Śląskie

3 razy NIE POLECAM!!! Chciałam delikatnie poprawić uśmiech, dokładnie wytłumaczyłam o co mi chodzi, dr stwierdziła, że wykona "bonding", uwzględniając moje preferencje. Niestety, po zabiegu, czułam się okropnie, moje zęby zostały całkowicie zniekształcone, kompozytu było nałożone tak grubo, z defektami, nierównościami, wyglądałam tak, jakbym miała sztuczną protezę, zostałam oszpecona. Dr umówiła mnie na poprawki za dwa tyg, tłumacząc, że muszę się z tym oswoić. Niestety, nie wyobrażałam sobie wyjechać na ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Dariusz Skaba

Protetyk, Stomatolog

Leśna 2
Siemianowice Śląskie

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D
Opinia dodana przez: Kasia

Maciej Składowski

NZOZ Dentomed
41-103 Siemianowice Śląskie

Ogólnie oceniam na 5/5. znieczulenie w moim przypadku zadziałało prawidłowo (totalnie nic nie czułam). Musiałam się zdecydować na implanty i nie żałuję. Na wszelki wypadek podaje link do strony. https://dentomed.com.pl/uslugi-stomatologiczne/implanty-zebowe/ Bardzo polecam Pana Doktora Macieja Składowskiego! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii ANTIDOTUM N.Z.O.Z.
Dworska 9/1B
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Renata Piwowarska-Kontny

BIODENT Przychodnia Specjalistyczna spółka cywilna Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj
ulica Wróblewskiego 67
41-106 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna i konkretna Pani Doktor.. :) Od samego wejścia do gabinetu widać, że chce dla pacjenta jak najlepiej. Polecam !
Opinia dodana przez: Artur Długosz

lek. dent. Tomasz Piekarz

N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Pan Doktor na medal. Bardzo uprzejmy, wspaniały fachowiec, posiada ogromna wiedzę, a to w połączeniu ze świetnym poczuciem humoru sprawia, że wizyty u Pana Doktora wspomina się z uśmiechem na ustach. Po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi stomatologami, mogę śmiało stwierdzić ze Pan Tomasz jest najlepszy w swoim fachu. Każdemu serdecznie polecam !!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Marta Łapaj

Michałkowice NZLA
Kościelna 32
41-103 Siemianowice Śląskie

Pani doktor godna polecenia. Przed zabiegiem, a miałam powiększanie ust wszystko mi wytłumaczyła, a co najważniejsze tak dobrała mi znieczulenie, że zabieg był bezbolesny. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę panią doktor. POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia

Mirosława Kostyra

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Stomatologicznego "STOMED"
Siemianowice Śląskie

Zdecydowanie nie polecam, pani doktor nie bardzo zna się na rzeczy, ale bardzo chętnie przedłuża leczenie, żeby kasa się zgadzała.
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Andrzej Zderkiewicz

ATRIA
Staszica 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Bylem pacjentem dr Zderkiewicza, oczekiwalem kompetencji i profesjonalizmu (sprawa implantu) i nie zawiodlem sie. Dziekuje Panie Doktorze. Krystian UK
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Marta Rodak

Siemianowice Śląskie

Marta Rodak jest bardzo dobra dentystką, cierpliwa, wysłucha pacjenta, pocieszy i zawsze coś wesołego opowie. Ta pani jest godna polecenia. Wspaniały lekarz.

lek. dent. Agata Ruszkiewicz

Wróblewskiego 61a lok. 5