Lekarze Stomatolog Skawina

Stomatolog, Periodontolog

Proper Dent
ul. Krakowska 19A
32-050 Skawina

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo ...
Opinia dodana przez: Michał

Beata Baliga-Pach

Słoneczna
Skawina

Pani stomatolog zawsze uśmiechnięta.Do końca wytłumaczy w czym problem.Ciepły,cudowny człowiek.Nie ma sobie równych!Polecam wszystkim.Pozdrawiam swoja ukochaną panią stomatolog.Krzysztof.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Anna Wojtas

32-050 Skawina

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Kazimierz Borowy

32-050 Skawina

Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Na każdej wizycie z największym zaangażowaniem pomaga swoim pacjentom. Jest bardzo dokładny, wszystko chętnie tłumaczy, potrafi wspaniale doradzić. Pan Doktor nigdy nie odmówił mi wizyty, zawsze pomógł gdy byłam w potrzebie. Bardzo Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Danuta Grocholska

32-050 Skawina

Pani Doktor na piątkę z plusem. Bardzo dokładna, przesympatyczna i delikatna w swoim fachu. Wyleczyłem dzięki niej wszystkie swoje zęby które były już w oplakanym stanie. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marcin Borowy

32-050 Skawina

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony
Opinia dodana przez: Zofia

lek. stom. Grzegorz Babrzyński

Sadowa 50
32-050 Skawina

Doskonały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Do tego miły i uprzejmy. Polecam każdemu, kto pyta mnie o radę :-)

lek. dent. Bogusława Szczerbińska

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

świetna dentystka z super podejściem do pacjenta , ma bardzo dobre podejście także do dzieci bardzo polecam

lek. dent. Bożena Wedler-Bednarska

Przychodnia Zdrowia Skawina
ulica Popiełuszki 2A
32-050 Skawina

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok. Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

lek. dent. Urszula Mamoń-Szewczyk

Ogrody 17 lok. 16
32-050 Skawina

Dentysta jak dentysta. Raz się uda a raz nie. Ale bezapelacyjnie uczciwa i pomimo iż nie wygląda to niezwykle sympatycza.I podejście do dzieci też ma.Od lat leczy moje zęby i nie mam na co narzekać,a i finansowo nie łupi.

lek. dent. Barbara Markuszewska

Rynek 23
32-050 Skawina

Chodzę do tej dentystki od 20 lat i nigdy się nie zawiodłem.Znajomi chodzą z dzieckiem do niej i są również zadowoleni.

Teresa Dudek-Wolnicka

Pogotowie Ratunkowe im. Siegfrieda Greinera w Skawinie
NIEPODLEGŁOŚCI 12
32-050 Skawina

Zastanawiam się czy osoba wypisująca negatywne opinie Pani Doktor Teresie Dudek Wolnickiej była w ogóle w tym gabinecie stomatologicznym? Wypisując bzdury, o których nie masz pojęcia szkodzisz nie tylko Pani Doktor, ale i przyszłym pacjentom, którzy mogliby skorzystać z fachowej opieki stomatologicznej. Jak ktoś inny dobrze zauważył Pani Doktor w liczbie pojedynczej a nie lekarze w liczbie mnogiej jest bardzo dobrym fachowcem. Wielokrotnie korzystałem z usług stomatologicznych Pani Doktor. Nigdy ...

lek. dent. Katarzyna Król

Willowa 21
32-050 Skawina

Przez brak kompetencji tej dentystki straciłam zęba - rzekomo wyleczonego kanałowo. Odradzam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Jadwiga Chodacka

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Ks. Józefa Popiełuszki 13

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Aleksandra Brzegowa-Wącław

ul. Bukowska 1/35

lek. dent. Krzysztof Walczak

Szpital na Siemiradzkiego Siemiradzki-Skaw
Korabnicka 3b

lek. dent. Hanna Maresch