Stomatolog Sucha Beskidzka

lek. dent. Karolina Glanowska

Gabinet Stomatologiczny
ul. J. Piłsudskiego 45
Sucha Beskidzka

Super podejście do pacjenta, dokładne tłumaczenie przyczyn dolegliwości, profesjonalnie i estetycznie wykonana usługa. Chyba nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u stomatologa.

Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Beata, Barankiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Adama Mickiewicza 56
Sucha Beskidzka

Stomatolog godny polecenia,bardzo miła obsługa,profesjonalność w 100 %.Mój syn wychodził od Pani z uśmiechem na twarzy,ja również,polecam!!!

Opinia dodana przez: Miłosz

lek. dent. Błażej Binek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MEDYK" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIA WIELOSPECJALISTYCZNA
UL. ADAMA MICKIEWICZA 56.
Sucha Beskidzka

Polecam wszystkim.Naprawde uprzejmy i miły pan do którego chce się wracać.Jestem zadowolona z każdego zrobionego zęba.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Sylwia Rzepa

None
ul. Spacerowa 22
Sucha Beskidzka

Nie polecam tej pani. Dwie płatne wizyty u tej pani sporo mnie kosztowały a ząb jak bolał tak boli!Dopiero doświadczona lekarz dentystka stwierdziła, że ząb jest źle zrobiony!I znów trzeba płacić ponad 100 zł za jednego i tego samego zęba!!NIE POLECAM!! Tym bardziej , że ta pani bierze za to sporo kasy!!

Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Katarzyna Geroch

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 22
Sucha Beskidzka

U mnie była podobna sytuacja. Nie polecam.

U mnie była podobna sytuacja. Nie polecam.