Filtruj terminy

lek. dent. Barbara Waraksa-Jatowczyc

Bedent
Bydgowska 30
16-400 Suwałki

Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i rzetelna. Przyszłam do niej na leczenie dwóch ubytków oraz usuwanie kamienia. Poprzedni dentysta próbował naciągnąć mnie na jakieś wyimaginowane ubytki. Pani doktor wytłumaczyła wszystko dokładnie. Zabieg był szybki, delikatny i profesjonalny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Wierciński

16-400 Suwałki

Wczoraj usuwałam trudną ósemkę. Zabieg bezbolesny, zabezpieczenie lekowe sprawiło, że brak obrzęku, brak bólu. Podejście do pacjenta z dużym zaangażowaniem i objaśnieniem przebiegu. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Iwona Garniewska-Urban

16-400 Suwałki

Mówi co zamierza zrobić, informuje że może zaboleć, jest bardzo miła.

lek. dent. Katarzyna Sznurkowska-Popławska

Gabinet Stomatologiczny
16-402 Suwałki

bardzo miła i kompetentna pani. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

lek. dent. Jacek Bilbin

16-400 Suwałki

jedyny i niepowtarzalny! książkowy przykład lekarza z krwi i kości. uosobienie pracowitości, wiedzy, rzetelności. kompetentni podwładni i miła obsługa. z całym szacunkiem polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Małgorzata Cherubin

16-400 Suwałki

Ta Pani nie odmawia nigdy pomocyPani doktor z powołania.Polecam w 1000000000 procentach. Wszystko wyjasni co i w jaki sposób robiła .takze Profesjonalistka w kazdym calu.
Opinia dodana przez: ŁUKASZ

Alicja Radzewicz

Radzewicz Alicja. Gabinet stomatologiczny
16-400 Suwałki

Profesjonalne podejście do pacjenta leczę się u niej ja oraz moja 5cio letnia córka moja żona i teściowa. Szczerze polecam a jeżeli ktoś miał jakieś przykre doświadczenia u innych lekarzy to na pewno wszelkie obawy znikną po pierwszej wizycie u tej pani
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Tomasz Ciszewski

Zamojska 8
16-400 Suwałki

Wszystkie zabiegi przeprowadził bardzo dokładnie i komfortowo. Usuwanie, leczenie, czyszczenie- przebiegały bezboleśnie. Zawsze wyczerpująco przedstawia stan uzębienia i koszt leczenia. Do tego stwarza miłą atmosferę rozmową i dobrym poczuciem humoru. Specjalista z ogromnym doświadczeniem. Jako wieloletni klient jestem bardzo wdzięczny i szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Iwona Żukowska

16-400 Suwałki

Leczenie wykonane w sposob budzacy zastrzezenia. Plomba zbyt mala w stosunku do ubytku. Borowanie prawie bez bolu. Wizyty z miesiecznym wyprzedzeniem

lek. dent. Katarzyna Petrosyan

16-400 Suwałki

Byłem w ośrodku zablombować mały ubytek niestety borowanie było duże a wyszlifowanie końcowe zęba według moich odczuć za duże ,ogólnie na plus była staranność. Po wizycie pozostał nie smak. Ogólna ocena 2+.
Opinia dodana przez: robert

Mariusz Miłkowski

16-400 Suwałki

Niestety nie polecam. Poszlam z ukruszonym zębem. Pan dr popatrzył z odległości metra, powiercil , zakleil. Nie wypolerowal, przez co plombę mam teraz szorstką(prawie jak taki tymczasowy opatrunek , ktorym zakleja się zęba leczonego kanalowo na czas zatrucia). Nie dostalam wody do wyplukania ust, więc całą drogę z gabinetu do pracy wypluwalam resztki wypelnienia. na koniec dr "zrobił przegląd" reszty zębów, czyli omiotl oczami znów z odległości metra front zębów ...

Marta Konewko

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Leczyłam zęby u tej pani. Początkowo nie miałam zastrzeżeń ale po kilku wizytach nie wzbudzała już mego zaufania. Chciała poprawiać ząb, którego pół roku wcześniej leczyłam u innego dentysty i który był ok. Natomiast u męża co wizyta to mówiła o dodatkowym zębie do leczenia. Poszedł do innego stomatologa i się okazało, że jest ok. Chyba zaczęła naciągać ludzi. Rozmawiałam ze znajomymi, którzy też u niej leczyli zęby i też ...

lek. dent. Katarzyna Borysiewicz

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Lekceważące podejście do pacjenta, cena za usługi odwrotnie proporcjonalna do jej jakości. Za cenę, którą zapłaciłem, plomba powinna trzymać się do końca życia, a nie 2 tygodnie!!!! Odradzam, nawet gdy nie ma innego w danej chwili dostępnego dentysty. Kobieta PORAŻKA !!!
Opinia dodana przez: rozczarowany pacjent

lek. dent. Monika Gadamer

Plater 45b lok. 26